nahoru

Sázavafest: Pokus o zkrocení opičího podniku

Pavlína Wolfová7. srpna 2010 • 07:00
Monkey Business, Sázavafest
Monkey Business, Sázavafest
• foto: 
Adam Kolář

Zdálo se, že Boban a Marco Markovic s bandou strýců s dechy v zádech budou baviči večera. Nedopadlo to tak. To teprve show Monkey Business rozhýbala festivalové publikum nevídaným způsobem.

 

Bezchybně intonující Matěj Rupert je bavič, což se ví, umí plivat oheň a šplhat na konstrukce, to se ví také. Nicméně se stal prozatím také sázavským bavičem roku. Mimochodem, byl to právě on, kdo před lety navrhl organizátorům, aby přestěhovali Sázavafest do Kácova, kde má jeho rodina chatu.

 

Monkey Business, SázavafestMonkey Business, Sázavafest


Podnikli jsme pokus zkrotit 'opičí podnik' a pořídit skupinový portrét kapely sedm minut po koncertě. Posuďte sami, jak se nám to povedlo.

 

Monkey Business, SázavafestMonkey Business, Sázavafest


Jsou necelé dvě hodiny ráno, zprávy z festivalu jsou následující: návštěvost vypadá slušně, čísla zatím neznáme. Letošní partypeople ale  neutrácejí jako dřív, jedí málo, pijí slušně. Ke včerejším pěti vykradeným stanům přibyla další dvacítka, policie přijela a čeká hlášení dalších okradených nešťastníků, kteří zatím nic netušící křepčí na koncertu Tata Bojs anebo Nightwork.

 

Monkey Business, SázavafestMonkey Business, Sázavafest

 

Ráno bude v kinologickém domečku u Štěpánky znovu česnečka s chlebem za třicet korun a repelentů je na skladě ještě deset. Navíc tu budou k mání i mucholapky.


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější