Video: Colours of Ostrava objektivem Romana Černého | Reflex.cz
nahoru

Video: Colours of Ostrava objektivem Romana Černého

Marek Gregor22. července 2010 • 08:39
Colors of Ostrava
Colors of Ostrava
• foto: 
abl

Iggy Pop. Lord Bishop. Marky Ramone. Zion Train. Laco Deczi. Prohlédněte si exkluzivní video z fotografování těch nějvětších hvězd pro příští číslo Reflexu.

 

Reflex se i letos v plné polní vydal na nejpříjemnější český, nejen hudební festival Colours of Ostrava. Dvacet pět tisíc fanoušků si po čtyři červencové dny užívalo různorodého programu na několika scénách v obou hlavních areálech kolem říčky Ostravice.

 

360p 240p
Colours of Ostrava 2010VIDEO Reflex.cz

 

Náš tým se stejně jako v loňském roce nastěhoval do backstage za hlavní scénou, aby byl v improvizovaném studiu v přímém kontaktu s největšími hvězdami Colours. Vznikla tak mimo jiné exkluzivní kolekce portrétních fotografií Romana Černého, kterou najdete v příštím Reflexu.

V krátkém videu, které jsme připravili společně s kandidátským městem Ostrava 2015  se můžete přesvědčit, jaké to bylo se Stoogies, Jaga Jazzist, s José Jamesem, Ericem Truffazem, Marky Ramonem, Donem Blackmanem, Laco Déczim,  Tonyu Graves. Letošní Colours jsou minulostí, ale už teď se těšíme na jubilejní desáté Colours 2011.Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější