nahoru

Video: Colours of Ostrava objektivem Romana Černého

Marek Gregor 22. července 2010 • 08:39
Video: Colours of Ostrava objektivem Romana Černého
foto: internal

Iggy Pop. Lord Bishop. Marky Ramone. Zion Train. Laco Deczi. Prohlédněte si exkluzivní video z fotografování těch nějvětších hvězd pro příští číslo Reflexu.

 

Reflex se i letos v plné polní vydal na nejpříjemnější český, nejen hudební festival Colours of Ostrava. Dvacet pět tisíc fanoušků si po čtyři červencové dny užívalo různorodého programu na několika scénách v obou hlavních areálech kolem říčky Ostravice.

 

Video se připravuje ...
Colours of Ostrava 2010VIDEO Reflex.cz

 

Náš tým se stejně jako v loňském roce nastěhoval do backstage za hlavní scénou, aby byl v improvizovaném studiu v přímém kontaktu s největšími hvězdami Colours. Vznikla tak mimo jiné exkluzivní kolekce portrétních fotografií Romana Černého, kterou najdete v příštím Reflexu.

V krátkém videu, které jsme připravili společně s kandidátským městem Ostrava 2015  se můžete přesvědčit, jaké to bylo se Stoogies, Jaga Jazzist, s José Jamesem, Ericem Truffazem, Marky Ramonem, Donem Blackmanem, Laco Déczim,  Tonyu Graves. Letošní Colours jsou minulostí, ale už teď se těšíme na jubilejní desáté Colours 2011.Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.