nahoru

Climatizado a Rest In Haste: Osvobození

Kateřina Kadlecová6. května 2010 • 11:06
Klub Final - plakat
Klub Final - plakat
• foto: 
Klub Final

Nebojte se, nejde o nový velkofilm Rolanda Emmericha. Jen vás chci upozornit na koncert dvou opravdu zajímavých českých kapel, které vás na výročí konce druhé světové války osvobodí ze spárů tuzemské tzv. pop music.

 

Nahlédněte a naslechněte sami 8. 5. v pražském klubu Final (www.finalclub.cz), pokud jste Rest In Haste nezastihli koncem dubna v Bunkru Parukářka a pokud nevlastníte poslední album temnotářů z Climatizada Songs About God, Love And Bitches.

 

Vzhledem k tomu, že tyto dvě svérázné naděje české psychedelické, respektive stonerrockové scény zná jen úzká skupina vyvolených, dovolím si vám obě formace krátce představit hudební ukázkou a budu doufat, že se na společném pražském vystoupení demoliční čety ze z Plzně a jejich parťáků se sušicko-krkonošským podhoubím v masami dosud neobjeveném pražském klubu Final uvidíme.

 

 

 

 

8. 5., klub Final, 19:00 (akce končí ve 22.00!) - www.finalclub.cz

http://bandzone.cz/climatizado
http://www.myspace.com/climatizado
myspace.com/restinhaste
bandzone.cz/restinhaste
facebook.com/restinhaste


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější