nahoru

REFLEX NA BEDNĚ: duo „Leeks“

Reflex.cz & Bedna.tv10. července 2009 • 16:34
REFLEX NA BEDNĚ: duo „Leeks“

Honza Dědek si do scénického rozhovoru NAŽIVO v Karlových Varech pozval dva herce – Marka Taclíka a Davida Švehlíka...[Pro bezchybné přehrání potřebujete Flash Player 10]

Další karlovarský ROZHOVOR NAŽIVO za Reflex vedl Honza Dědek. V naší kavárně u kina Čas včera zpovídal tentokrát dvojici herců, jejichž příjmení mají zcela náhodou koncovku -lík: Marka Taclíka a Davida Švehlíka, a tak jde vlastně od duo „LEEK“. Ale vážně, to spojení tak od věci zas není. Jsou to zástupci stejné herecké generace a navíc se již několikrát objevili společně i před kamerou...
Dále na videoprogramu BE.X:


Dnešní ROZHOVOR NAŽIVOMilan Tesař (Reflex) vs. Tono Stano (fotograf) [zítra]
Zbývající karlovarské ROZHOVORY NAŽIVO v Café Reflex Point (kino Čas), jichž se můžete osobně zúčastnit vždy od 16:00. Jejich sestřih pak uvidíte o den později zde na Reflex.cz:


pátek 10. 7. (video sestřih na Reflex.cz v sobotu 11. 7.)

Reflex: Milan Tesař

Host: TONO STANO – fotograf, proslulý mimo jiné portréty zahraničních filmových hvězdsobota 11.7. (video sestřih na Reflex.cz v neděli 12. 7.)

Reflex: Pavlína Wolfová

Host: ZUZANA MINÁČOVÁ – legendární slovenská fotografka, která již více než čtyřicet let zachycuje dění na filmových festivalech včetně MFF KV.


Sledujte rubriku MFF KARLOVY VARY 2009


Videopořady BE.X exkluzívně pro REFLEX.CZ vyrábí společnost BEDNA.TV (◄ sledujte Bednu na jejích stránkách)

Reflex.cz & Bedna.tv


Klíčová slova: mff09