nahoru

O5 A Radeček - ryzí pop z hor

Komerční prezentace12. září 2017 • 00:00
• foto: 
www.o5.cz

Kapela z jesenických hor O5 a Radeček je synonymem vkusného českého popu. Do povědomí širší veřejnosti vstoupila úspěšnými hity Vloupám se nebo Praha, ale také díky unikátnímu Turné na střechách. 

Skupina O5 a Radeček hraje dvacet let ve stejné sestavě, a kromě jiného ji zdobí extrémní koncertní aktivita. Každý rok odehraje ke stovce koncertů, jimž dává osobitost charismatický zpěvák Tomino.

„Radečci“ dlouhodobě pomáhají ohroženým dětem, úzce spolupracují s SOS dětskými vesničkami a v roce 1997 založili členové kapely časopis Zámeček pro opuštěné děti v dětských domovech, který vydávají dodnes.

Hitovky jako Zůstaň, Máš mě na svědomí nebo Budu rád najdete na celkem pěti vydaných albech. Vedle řadových desek kapela zkompletovala výběr nejoblíbenějších písní na albu Best of a ve spolupráci s TV Óčko natočila DVD se záznamem koncertu.

Více o kapele a foto na:

http://bandzone.cz/o5aradecek/presskit/cs

https://www.youtube.com/watch?v=QXorVwOlGp0

https://www.youtube.com/watch?v=QtO-c-lnvdE

 

Komerční prezentaceSenátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější