Hoax Factory JXD: Vlnu veder má na svědomí EU! | Reflex.cz
nahoru

Hoax Factory JXD: Vlnu veder má na svědomí EU!

Jiří X. Doležal5. července 2015 • 12:00
Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
• foto: 
Profimedia.cz

Nechutné praktiky Evropské unie a její servilita vůči ilegálním imigrantům překročila únosnou míru. Poslední evropské opatření ve prospěch migrantů totiž ohrožuje na zdraví nás samotné, Evropany. Zvláště pak kardiaky a starší ročníky.

Německo, Španělsko, Francii a Itálii zasáhla vlna nebývalých veder. Jen o trochu chladněji je pak ve zbytku Evropy, ale již v neděli u nás má také být až osmatřicet stupňů Celsia. Komu takové počasí vyhovuje a kdo z něj těží?

Je evidentní, že Evropané z vedra mít radost nebudou. Zato ale imigranti - ať už ti ekonomičtí, nebo uprchlíci - z Asie a Afriky jsou na takové počasí zvyklí, vyhovuje jim a cítí se v něm jako ryba ve vodě. Když si uvědomíme tuto skutečnost, musíme přidat ještě jednu informaci: Už dlouhá léta soustavně v zemích EU posilují - bez valného zájmu veřejnosti - pravomoce meteorologických ústavů.

Proto asi není příliš komplikované přijít na to, co letošní vlna veder znamená. Jde o skrytou podporu přistěhovalců, kterou - aniž by o tom informovaly své občany - prostřednictvím zkorumpovaných a mocí zpitých meteorologických ústavů vlády unijních zemí realizují bez ohledu na zdraví svých občanů, kteří jsou v Evropě doma a na podobné výtržnosti jako osmatřicet ve stínu nejsou zvědaví. Proto je načase jednou provždy říct: NE ILEGÁLNÍ IMIGRACI, NE VLNĚ AFRICKÉHO POČASÍ!!!


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Kdo to všechno zaplatí? Možné scénáře kolem auditů na dotace Evropské unie
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec
PREMIUM X Smrtící korektnost: New York Times končí s karikaturami. Reflex nikdy!
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Andrej Babiš vítězí. Zatím... Kdo ale stojí proti babišismu?
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější