Zahrada ve znamení ticha: Seznamte se s akumulátorovými stroji | Reflex.cz
nahoru

Zahrada ve znamení ticha: Seznamte se s akumulátorovými stroji

Prezentace klienta 4. dubna 2016 • 12:00
• foto: 
Husqvarna

Teplé sluneční paprsky a probouzející se příroda pomalu vyhání zahrádkáře ven. Sezóna už pomalu klepe na dveře, a právě v dubnu je ten nejvyšší čas, kdy začít s jarními pracemi. Zlobí se na vás sousedé, že zatímco si oni užívají první slunné dny u venkovního grilování, vy jste se pustili do sekání trávy nebo prořezávání větví? Není divu – tyto stroje umí udělat pořádný hluk. Jak si s tím poradit?

Myslete na životní prostředí

Víte, že na své zahradě můžete pracovat s výkonnými stroji na baterie? Jejich hlavní výhodou je především tichost provozu, lehká konstrukce a nulové výfukové emise. Akumulátorové stroje od Husqvarny jsou ve své spolehlivosti nedostižné. Poradí si nejen s prací na zahradě, ale snadno zvládnou i práci v obtížném lesním terénu. Akumulátorové výrobky jsou určeny především pro ty zahrádkáře, kteří hledají vysoce výkonné stroje s minimálním dopadem na životní prostředí.

Foto Husqvarna

Obsluha stroje už nemůže být jednodušší

Na akumulátorové stroje nedají dopustit jak domácí zahradníci, tak nároční profesionálové. Zapomeňte na starosti s doléváním benzinů či se startováním pomocí lanka. Aku přístroje spustíte pouhým stisknutím tlačítka. Vysoce výkonný akumulátor je vybaven režimem úspory, který prodlužuje dobu provozu. Za zmínku také stojí fakt, že s plně nabitým akumulátorem uděláte tolik práce jako na jednu nádrž benzinu.

Foto Husqvarna

Připravte svou zahradu do formy

V nabídce Husqvarny naleznete celou řadu aku výrobků. Přemýšlíte, jak nařezat palivové dříví? Sáhněte po tiché a lehké řetězové pile 436Li. Živé ploty hravě zkrotíte pomocí ovladatelných nůžek 136LiHD45 a travnaté plochy během chvilky posekáte vyžínačem 536 LiLX. Lithiový akumulátor umí pohánět i klasickou rotační sekačku s šířkou záběru 41 cm a možností mulčování. Sečení trávy je poměrně namáhává práce. Pokud si chcete ušetřit síly na večerní grilování, usedněte na rider Husqvarna Battery, který náročnou práci udělá za vás!

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější