nahoru

Skandál na ministerstvu obrany: Minomety a marihuana

Jiří X. Doležal3. září 2010 • 09:22
Kopřiva
Kopřiva
• foto: 
ČTK

Kvůli podezřelému nákupu pětadvaceti minometů odvolal ministr obrany Vondra náměstka Jaroslava Kopřivu. Náměstek Kopřiva má vůbec zajímavou historii. Jiří X. Doležal píše o jeho vztahu k represi.

 

Praxe opět ukazuje, že represivní postoj k marihuaně obvykle signalizuje nějakou charakterovou vadu. Potvrzeno je, že represionisté lžou a kradou. Pro mladé: Bylo nebylo, v polovině devadesátých let minulého století zde jistý poslanec jménem Pavel Severa, nedávno voliči vytknutý před Sněmovnu, prosazoval trestnost držení marihuany. I minimálního množství pro vlastní potřebu. Svítil mu u toho jiný lidovec, jistý pan Jaroslav Kopřiva, a mohutnou propagaci drogové represi dělal jistý inženýr Jiří Vacek.

 

Jak plynul čas, ukázalo se, že ušlechtilý represionista Vacek nemá ani maturitu a vzdělání si vymyslel, aby mohl lépe bojovat proti drogám, což ho velice lákalo, neboť byl nějakou dobu závislý na heroinu a měl od té doby na drogy vztek.

 

Tím se prokázalo, že represionisté lžou. Je známo, že kdo lže, ten i krade. Jak čas oponou trhnul, vyšlo najevo, že další apoštol represe, Jaroslav Kopřiva, na ministerstvu obrany přikrádal na minometech. Tedy - o tom, že přikrádal na minometech, se již ví, zda a kde přikrádal  jinde, není naše redakce informována.

 

Takže totální mravní prohnilost stávajících represionistů je prokázána. Zbývá se tázat, kdo začne vystupovat proti marihuaně příště. Mohu-li předvídat: Zatím se jako represionista nepředstavil žádný pedofil, takže co není, může být...

 

Spojil jsem se s apoštolem takzvané Severovy novely, která kdysi zavedla trestnost držení i marihuany pro vlastní potřebu, panem Pavlem Severou (KDU-ČSL-TOP09), a zeptal se ho, proč všichni represionisté skončili jako usvědčení lháři a zloději. Odpověděl, že on přece není žádný represionista a že se Severovou novelou nemá nic společného. Takže by mě fakt zajímalo, jaké drogy užívá, že má tak strašlivé poruchy paměti.Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,470
21,650
28,570
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější