nahoru

Cannabis Cup v novém

Jiří X. Doležal27. dubna 2010 • 16:44
canabizz prague 2010
canabizz prague 2010
• foto: 
canabizz prague 2010

Reflex Cannabis Cup je opět tady, se silným partnerem, s prezentací na veletrhu, reprezentativnější, větší, a především – neanonymní!

 

Jak jsme ohlašovali v posledním ročníku Reflex Cannabis Cupu, naše soutěž se dostává na zásadně jiný level – stává se součástí celonárodní přehlídky konopné subkultury a veletrhu konopí Cannabizz Prague spolupořádané naším tradičním sponzorem Growshopem. Veletrh přebírá záštitu nad odbornými kategoriemi našeho Cupu, takže odbornou úroveň už nebude zajišťovat pouze JXD s veverkou Huli, ale porota složená z vystavovatelů pěstební techniky, hnojiv a semínek.

 

To ale není všechno – od letošního ročníku se Reflex Cannabis Cup kromě soutěže zveřejněné v časopise a na Netu stává i výstavou. Prezentace naší soutěže proběhne v rámci Cannabizz Prague jako její samostatná expozice, kde bude prezentována jak historie soutěže, tak finálové a samozřejmě vítězné fotografie posledního ročníku. Součástí bude prodejní stánek s knihami autorů Reflexu a možnost osobní konzultace s JXD i veverkou Huli.

 

Zcela zásadní změnu naší soutěži přinesla také nová legislativa – vzhledem k tomu, že pěstování pěti kytek na výrobu marihuany už není trestným činem a pěstování na léčivou nať by nemělo být ani přestupkem, není důvod nadále pořádat soutěž anonymně. Proto – přesto, že přijímáme i anonymně přihlášené fotky –, může od letoška každý soutěžící uvést své jméno a region a ceny za vítězné fotky pak převzít osobně na tradiční Reflex Cannabis Cup Party v Roxy.


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější