nahoru

Hvězdy Reflexu: Nejlepší florbalistka na světě Eliška Krupnová

Redakce Reflexu 7. ledna 2021 • 06:00
Eliška Krupnová
Eliška Krupnová
• foto: 
ČTK

Nominace za prosinec! Smyslem projektu Hvězdy Reflexu je hledat ty, kteří mají na svědomí často nenápadné, a přesto hvězdné chvíle naší země. Podle nás je životně důležité ukázat, že lidé schopní odvážných, užitečných a inspirativních skutků ještě existují, jakkoli to během konzumace denního zpravodajství a sociálních sítí možná tak nevypadá.

Poprvé v historii se nejlepší florbalistkou světa stala Češka. Eliška Krupnová válí už šestou sezónu společně se svou krajankou Denisou Ratajovou za švédský celek Pixbo Wallenstam a vítězství v prestižní anketě magazínu Innebandymagazinet za rok 2020 pro ni byl příjemný šok. Sedmadvacetiletá česká reprezentantka se věnuje sportu na vrcholové úrovni, a přesto vedle toho pracuje na plný úvazek pro farmaceutickou společnost. Reflex gratuluje, protože už jenom fakt, že Eliška jako cizinka vynikla v jedné z nejlepších soutěží světa, je výstavní gól.

Redakce Reflexu
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.