Neviditelné polonahé krasavice: Modelky, které dokonale splývají s okolním prostředím | Reflex.cz
nahoru

Neviditelné polonahé krasavice: Modelky, které dokonale splývají s okolním prostředím

pos15. května 2019 • 15:50
Neviditelné polonahé krasavice: Modelky, které dokonale splývají s okolním prostředím
foto: instagram.com/vilija_art

Při prvním pohledu uvidíte jen krajinu nebo prázdný byt. Při pozornějším zadívání se na následující snímky ale uvidíte, že na každém se skrývá dívka, a to většinou nahá, ovšem s dokonalým bodypaintingem. Litevská fotografka Vilija Vitkute, žijící v Norsku, na svých modelkách vytvořila maskování, ve kterém až neuvěřitelně splývají s okolím.

Při fotografování se Vilija nechala inspirovat severskou přírodou, která ji uchvacuje již od dětství. Na svém webu tvrdí, že v přírodě tráví většinu svého volného času a cítí se svobodněji a zapomene na čas.

Příroda ostatně hraje i hlavní roli v sérii fotografií, kterou Vilija nazvala Illusionary Art a která se rychle stala hitem internetu a sociálních sítí. „Vezmu si okolní přírodu a znovu vytvořím na mém modelu, který z jistého pohledu dovoluje téměř dokonale zmizet v okolním prostředí,“ popisuje fotografka snímky z této série.

Neuvěříte, že tohle nejsou fotky. Izraelský malíř dokonale zachycuje ženskou krásu a …

„Musím ale také často pracovat velmi rychle, protože modelka nemůže zůstat ve stejné pozici příliš dlouho, zvláště když fotíme v prostředí s drsnějšími podmínkami,“ dodává Vilija. Snímky totiž vznikaly například i vysoko v horách nebo v zasněženém zimním lese.

Na to, jak se modelky dokonale podařilo zamaskovat, se podívejte do galerie:

Ziegfeld Girls: Sexy tanečnice, označované jako nejkrásnější dívky všech dob. Podívejte se
Krásné Ukrajinky nafotily v zemi sužované válkou vtipné erotické fotografie
Krásná, chytrá a smrtící: Sovětská odstřelovačka, která zabila 59 německých vojáků

posVolby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,780
23,000
29,220
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější