nahoru

Fotografie dne: Členové motorkářských gangů jsou ve vazbě, šerif zveřejnil jejich fotky

ref 20. května 2015 • 11:00
Členové motorkářských gangů jsou ve vazbě, šerif zveřejnil jejich fotky
Členové motorkářských gangů jsou ve vazbě, šerif zveřejnil jejich fotky
• foto: 
AP/McLennan County Sheriffs Office

Devět lidí zemřelo a 18 bylo zraněno při nedělní přestřelce motorkářských gangů v areálu baru a nákupního centra v texaském městě Waco. Policie pak v souvislosti s násilnostmi zadržela 192 lidí, které obvinila z účasti na organizovaném zločinu. Kancelář šerifa z městské části McLennan teď zveřejnila fotografie členů motorkářských gangů Bandidos a Cossacks.

Podle policie se v místní restauraci sešly asi dvě stovky členů několika soupeřících motorkářských gangů a hádky a pěstní souboje postupně přerostly v bitky s použitím řetězů, nožů a nakonec i střelných zbraní. Místní média napsala, že parkoviště před restaurací připomínalo válečnou zónu.

Podle amerických médií o možném nebezpečí věděli i majitelé baru, které policie požádala, aby motorkářům během setkání nenalévali. Podnik však s policií odmítl spolupracovat.

Členové motorkářských gangů jsou ve vazbě, šerif zveřejnil jejich fotky   Členové motorkářských gangů jsou ve vazbě, šerif zveřejnil jejich fotkyFoto  AP/McLennan County Sheriffs Office

ref


Diskuse ke článku