nahoru

Slavná fotografka proměnila známé osobnosti v Disneyho postavičky

Barbora Koubová 12. února 2014 • 16:00
Slavná fotografka proměnila známé osobnosti v Disneyho postavičky
foto: Annie Leibovitz/Mymodernnet.com

Světoznámá a uznávaná fotografka Annie Leibovitz, která se nejvíce proslavila svými inscenovanými portréty amerických prominentů a celebrit z politiky, vědy a kultury, nafotila kampaň pro Disneyho nazvanou Year of milion dreams. Několik známých osobností z řad herců, hereček, ale i sportovců zapózovalo jako oblíbené pohádkové postavy z dílny Walta Disneyho.

V kampani můžeme například vidět Scarlett Johansson jako Popelku, či herečku nominovanou na Oscara Jessicu Chastain, která se na okamžik vžila do zrzavé dívky Meridy z animovaného filmu Rebelka.

Před objektiv Leibovitz se postavili i sportovci David Backham a Michael Phelps. Zatímco slavný fotbalista se představil jako princ Phillip, úspěšný plavec Phelps se příliš neodchýlil od své profese a nechal se nafotit coby mořský muž.

Nechyběla ani zpěvačka Taylor Swift v roli Zlatovlásky či oblíbená komička Whoopi Goldberg, která ztvárnila roli Džina z láhve.

Celá kampaň má sloužit jako propagace Disneyho pohádek a filmů, které jsou mezi dětmi oblíbené po celém světě už desítky let.

Barbora Koubová


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.