nahoru

Vlci v redakci. Na Reflex zaútočila Noční hlídka ze Hry o trůny

-bam- 17. dubna 2019 • 08:30
Video se připravuje ...
Noční hlídka ze Hry o trůny v Reflexu
• video: 
Martin Bartkovský

Včera krátce po poledni se rozrazily dveře a do redakce vtrhly dvě desítky lidí oblečených v černém, kožešinách i roztrhaných hadrech. Šlo o představitele Noční hlídky, divokých i nemrtvých ze seriálu Hra o trůny, které do pražských ulic vyslala televizní stanice HBO. Jak to v redakci vypadalo? Podívejte se na video!

Kromě lidí do redakce dorazila i smečka vlků. Tedy československých vlčáků, plemena, které se používá i při natáčení filmů a seriálů a tak věrně připomíná divoká zvířata. Ti všichni společně za zvuků bubnu prošli několika newsroomy. Kromě Reflexu zašli ještě do Blesku, ženských magazínů i časopisu ABC. Upozorňovali na blížící se válku mezi živými a mrtvými, která je každým dnem blíž.

Poslední série Hry o trůny začala 15. dubna a vysílat se bude po dobu následujících pěti týdnů. Tím se završí devítiletá cesta, kterou fanoušci se seriálem prožili.

-bam-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.