Nenávistné řezy od paní cukrářky | Reflex.cz
nahoru

Nenávistné řezy od paní cukrářky

Adam Kolář8. července 2010 • 11:20
Vary
Vary
• foto: 
Adam Kolář

Jak jsem již varoval, přestěhoval jsem se ze stanového městečka do školní budovy poblíž hotelu Thermal.

 

Tento hostel, který je od Thermalu zhruba 200 metrů, je druhou variantou pro batůžkáře, kde složit hlavu. Za 99 korun na noc si zde můžete ustlat v jakékoliv třídě, jídelně, či tělocvičně. Jak mi pověděl pan majitel, vystřídá se tu zhruba 500 nocležníků každou noc. Celkově se tady prostřídá až 3000 lidí. Budova je to vskutku zajímavá. Pocitu, že jste na základce, neuniknete na žádném kroku. Snad jen ve sprše, která se však bohužel s tou ve stanovém městečku nedá srovnávat.

 

Vary

 

Největší nevýhodou je, že ve škole kolem vás neustále někdo chodí, vrtí se, ulehá či vstává. Ve stanu si zapnete zip – a jste sami. Škola je na druhou stranu proklatě blízko všemu dění, což se o městečku říct nedá.

 

Vary

 

Ve Varech už je zase hezky, sluníčko vytáhlo ven pár zástupců místní mládeže, kteří po hostech festivalu škemrali o nějakou tu trávu. To jsem nepochopil. Neměli by, když už, tak spíš návštěvníci shánět drogy u místních?

 

Vary

 

Rozhodl jsem se, že nebudu jíst neustále klobásy a housky ze samosky a že si místo toho udělám radost v cukrárně. Jo, to byl nápad. Nenávistnější cukrářku jsem nezažil.

 

Sledujte také Festivalový blog Dariny Křivánkové a Fotoblog Jana Šibíka.


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Kdo to všechno zaplatí? Možné scénáře kolem auditů na dotace Evropské unie
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec
PREMIUM X Smrtící korektnost: New York Times končí s karikaturami. Reflex nikdy!
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Andrej Babiš vítězí. Zatím... Kdo ale stojí proti babišismu?
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější