nahoru

Dopisy čtenářů: Jiří X. Doležal je prostě kojná

REDAKCE 26. dubna 2013 • 06:00
Video se připravuje ...
Jiří X. Doležal žádá o nový občanský průkaz
• video: 
Reflex.cz

Autoři Reflexu píší své komentáře a čtenáři Reflexu jim poskytují zpětnou vazbu. A servítky si rozhodně neberou.

 

 

JIŘÍ X. DOLEŽAL: Rub a líc islámu: Dětští vojáci a kanadští muslimové

 

 

 

Tak náš mateřský čadílek a zjevný pilíř Kulturní fronty se nám opět vyronil, protože udeřil na Čechům milou strunu démonizace islámu. Asi chce také přidat, nebo hledá další děvče, které by ho objímalo v prenatální pozici (ach bože! A vsadím se, že ten obrýlený sup je na kozy, protože tohle jinak NENÍ možný! LOL!).

 

 

 

Objektivně: sprostě ZNEUŽIL tuzemského zvyku, že chlapci jsou v Čechách ve dvanácti letech považováni za děvčata. Vtlouká se jim pokora, slušnost, nutnost tichého studia, podřízenost a omezení všech svých průsaků přirozenosti, aby z nich mohl jednou být 'pan dochtor'. Doležal je prostě podlý buzerant, nebo čirý hlupák, když nedokáže dát do paralely kvalitu středoevropské postkatolické socializace, která z podstaty dostatku a bezpečí netlačí na samostatnost mladých samečků a právě zpúsob a účel výchovy afghánských mladíků, kteří Z PODSTATY PROSTŘEDÍ a na základě vysoké, lokální úmrtnosti zákonitě musí dospívat již ve dvanácti letech. A pochopitelně v okruhu, kde se dospělost prokazuje stále ještě schopností sebeobrany, či útoku za své hodnoty.

 

 

 

Doležal je prostě kojná. Upocená, ukvílená kojná z Prahy, která s brkem vraženým až na mande KŇUČÍ, že muslimové používají chlapce na střílení a celým tímto postojem prokazuje, že s mužem nemá společného prakticky nic. Ke mě můj vlastní syn získal první odpor již v 11 letech a dnes - v 16 - na mne není schopen téměř mluvit, jak se zalyká nenávistí v přirozené potřebě prokousnout mi hrdlo jako dosluhujícímu samci. Takže já jsem na svého syna hrdý a kdyby to bývalo šlo, tak samozřejmě ve 12 střílel. DOSPĚLOST, Doležale, NENÍ O TOM, že v pubertě začneš hulit konopí a pak děláš celý život hovno.

 

 

 

Jsou regiony, kde lidé ještě nemají jistotu, že se ráno vzbudí s hlavou na krku a tak tam je střílet od 12 LOGICKÉ, kurva! Jdu se zbičovat na zahradu, že toho Doležala stále ještě zkouším číst, fix :P

 

 

 

Boodin Nemilosrdný

 

 

 

 

Články, ve kterých je zmíněna Jiřina Bohdalová, na příklad „Do hajzlu dějin s českou smířlivostí!“ od Petra Holce

 

 

 

Vážení, později, ale přeci jen musím reagovat na článek o paní Jiřině Bohdalové, její fotky s prezidenty i kandidáty atd. Nevím, proč se navážíte do paní Bohdalové. Je to vynikající herečka i člověk, je to dáma v letech, které máme prokazovat úctu a nikoli jí vláčet novinami a časopisy pro její názory. Proč si neberete do článku další herce? Já jsem před prezidentskými volbami dostala jakýsi „osobní“ e-mail od pana Ondřeje Vetchého, kde jsem byla nabádána nechť volím knížete. To paní Bohdalová zcela jistě nedělala.

 

 

 

Panu Vetchému, který propůjčil své jméno na tuto kampaň jsem odepsala, že budu z dovolením volit toho koho já chci , jako herec je dobrý, ale své názory ať si nechá pro sebe nebo své blízké a nenabádá mě, co mám dělat. Kromě pana Vetchého můžete najít celou řadu prodejných umělců (Brožová, Vondráčková Helena, David M. atd. atd.). Proč tedy napadáte pouze paní Bohdalovou? Myslím, že nikdo z Vás toho nedokázal tolik co ona – nejen vytvořit, ale i prožít. Dopřejte jí proto klid, úctu a naslouchejte jí, myslím že nám všem má co říci.

 

 

 

Hana Kozáková

 

 

 

 

 

Akorát jsem dočetla Váš nejnovější článek a moc ste mě rozesmál!!! Mám ráda Vaše příspěvky a obdivuju Váš typ humoru. Píšete inteligentně, trefně a moc vtipně:) Od rána, jak vstanu, do večera, jak jdu spát, mě internetové portály a novinové titulky zasypou tak ohromujícíma informacema, že nevím, zda má vubec zmysl přemýšlet sám nad sebou (což většinou vede k negativizmu a posléze hluboké depresi), když se kolem děje tolik NEUVĚŘITELNÝCH věcí:) 

 

 

 

Ingrid Mikulová, Žilina

 

 

 

P.S.  Harris: Pojídal svým obětem mozky. A sbalil na to ženskou!

 

 

 

 

 

 

Zdeněk Strnad: Aktivisté vypustili zvířata z laboratoře. Výzkum je ztracený a zvířata chcípnou

 

 

 

Lidi, proberte se!! Fakt si myslíte, že se dá na myších zkoumat autismus? I kdybychom došli k jakémukoliv závěru nebo vymysleli nějakej lék, musel by se tak jako tak ve finále otestovat na lidech… testy na zvířatech byly potřeba v minulosti, když jsme ještě ani pořádně nevěděli jak funguje trávící soustava… ale rozhodně už nejsou potřeba teď, když se nimráme v jednotlivých genech! Navíc jsou už počítačové programy, které vám různé organické reakce dokážou nasimulovat líp s ohledem na člověka – myšky jsou už dnes fakt pasé, ale to se samozřejmě nepřizná, protože by se přišlo o spooooustu dotací…

 

 

 

Bára Bee Malá

 

 

 

„Navíc jsou už počítačové programy, které vám různé organické reakce dokážou nasimulovat líp s ohledem na člověka" - to je stejnej kec jako když by po vynálezu první inkoustový tiskárny řekli, že už nepotřebujeme tužky a pera...

 

 

 

Jan Konečný

 

 

 

REDAKCE


Klíčová slova: rxrx, redakceDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.