nahoru

Striptérka, nebo kouzelnice? Tahle Hermiona jde donaha

REDAKCE12. října 2010 • 10:48
stripterka
stripterka
• foto: 
Adelaide Festival Centre

Email s kouzelně erotickým vystoupením nahé kouzelnice jste jistě dostali i vy. V řetězových emailech má teď velký ohlas. Nebude na škodu si ujasnit, co je ta ženská zač – zvlášť, když je to video v oběhu už tři roky.

 

Ta nahatá paní se jmenuje Ursula Martinezová a videoklip, kterým se vás bude snažit vyšokovat váš známý, začal řetězovými maily kolovat po internetu už někdy v červnu 2007. Vystoupení se šátkem a nečekanou pointou se jmenuje „Hanky Panky“ a od chvíle, kdy se s ním Martinezová předvedla na komediálním festivalu Just for Laughs v Montrealu, z ní udělalo hvězdu virtuálních schránek kancelářských emailů.

 

Ursula MartinezVIDEO archiv

 

Performance s tématikou zastrčeného a vystrčeného kapesníku se dočkala ohlasu, na němž Martinezová založila celou svou další show, která se jmenuje My Stories, Your Emails – Mé příběhy, vaše emaily. Jestli vás její intimní představení zaujalo, sledujte tuto dámu, která podle vlastních slov „zapaluje vlastní poprsí“ a „rodí penisy“ i nadále; až vám zase někdo pošle tři roky staré video, budete mít munici na protiútok.

REDAKCE


Diskuse ke článku