nahoru

Co si to o mně myslíte? 18 - 2010

Jiří X. Doležal 13. května 2010 • 00:15
Jiří X. Doležal a ministr vnitra Martin Pecina
Jiří X. Doležal a ministr vnitra Martin Pecina
• foto: 
Jan Šibík

Četla jsem Váš (Jiřího X. Doležala – pozn. red.) rozhovor s ministrem Pecinou. Asi bych po výrocích Paroubka, Šlégra, Jandáka atd. měla být otrlá a zocelená. Nejsem. Sedím, tupě zírám před sebe, po zádech mi běhá mráz a hlavou jediné slovo: Panebože!

Děkuji za skvělou práci.

Šárka Roudnická, Most

 

Právě jsem dočetl a mohu jen konstatovat: Bůh s námi.

MxAxRxA z okolí Brna

 

Gratuluji k tomu, jak jste rozbil pana Pecinu. Tipuji, že Vás sbalí ještě dnes. Vaše články jsou jako LSD — krásné a přínosné. Díky za ně.

Martin Podolák

 

Dobrý den, díky za takové články jako Váš poslední o soudruhu Pecinovi. Držím dál palce. Pravice, nebo neživot! Nejsem žádný extremista, jsem živnostník. Chci jenom žít!

Zdravím.

Filip Velas, Praha

 

 

Jsem pravidelná čtenářka Reflexu už několik let. Jsou články, které mě různě rozvášní, ale nikdy jsem neměla důvod reagovat, až po přečtení rozhovoru s p. Martinem Pecinou. Mám z toho husí kůži, co s naší zemí bude. Bývalý ministr vnitra p. Langer vypadal jako mafián i věřím, že jím je či byl (narušitel a kazitel ODS), ale oproti p. Pecinovi vypadá jako (normální) beránek. Jak p. Pecina může říct, že zásah na CzechTeku byl maličko mediálně přehnaný!!! Já s přáteli jsme bohužel u té hrůzy, bezmoci a zásahu moci byli (celé jsme to sledovali z protější louky) a to, co se tam dělo, bylo strašné, že se to nedá ani popsat. Tekly i slzy nad tou bezmocí, hrůzou a bolestí a člověk v tu chvíli neměl pomoci, dovolání, ničeho, jen bezmoc obrovská. Lidé tam byli jak na jatkách zahnáni do kouta louky, ze kterého se ani nedalo nikam utéct, a policisté je mlátili hlava nehlava, ničili i stany a auta. Pan Pecina si takzvaně nevidí do h..y a ostatní jeho odpovědi nebudu ani komentovat. Je smutné a strašné, jací lidé jsou u moci.

S pozdravem

Jaruš z Prahy

 

Rozhovor s ministrem vnitra Martinem Pecinou najdete v Reflexu č. 18/2010 nebo zde na webu v Placené zóně