nahoru

Andělé: u lizu Wronka 16–2010

6. května 2010 • 06:00
Heidi je pořád kus!
Heidi je pořád kus!
• foto: 
Jakub Ludvík

Vážený pane Vlčku!

Ráda bych Vás upozornila na nepřesnou informaci, kterou jste uvedl ve svém článku.

 

Zmiňujete se o umaštěných televizních přenosech, ve kterých účinkují Severomoraváci včetně skupiny Doga s hostující Heidi Janků. Nevím, jestli jste to napsal jako faktickou poznámku, nebo jenom jako dokreslení toho podle Vás umaštěného TV přenosu, ale v obou případech jste se velmi zmýlil!

 

Nikdy jsem se skupinou Doga nehostovala (ani na Andělech, ani nikde jinde), a tudíž mě velmi překvapilo, že člověk s Vaším přehledem si informace, které šíří dál, neověří! Osobně si na Vámi popsané vystoupení skupiny Doga pamatuji. S touto kapelou tenkrát zpívala (a výborně) Helena Zeťová (což by

mi mohlo i lichotit). Musím říct, že to bylo snad jediné vystoupení z celého ceremoniálu, kterému jsem upřímně zatleskala a jež mě opravdu nadchlo! Vše ostatní (byť to nebylo jen ze severní Moravy) bylo tak nějak zvláštní, v tom s Vámi souhlasím.

 

Pokud jste ovšem použil mé jméno proto, abyste dal větší váhu svým slovům o umaštěném přenosu, pak věřte, že se na svých vystoupeních můžu cítit různě, ale nikdy ne UMAŠTĚNĚ!

 

S úctou

Heidi Janků

 

 Diskuse ke článku