nahoru

Pavel Bém píše Reflexu 03 - 10

Reflex.cz 28. ledna 2010 • 08:19

Vážená redakce, právě jsem dočetl Pavel Bém píše Reflexu a chtěl bych se velmi ohradit proti tomu, že s největší pravděpodobností Vám tam vypadl (redakční krácení?) minimálně jeden odstavec.

Vážená redakce,
právě jsem dočetl Pavel Bém píše Reflexu a chtěl bych se velmi ohradit proti tomu, že s největší pravděpodobností Vám tam vypadl (redakční krácení?) minimálně jeden odstavec.


V něm pravděpodobně stálo, že na základě zcela nepopiratelného prodrbání skoro miliardy korun (a ono to po pár auditech možná tak bude) z peněz daňových poplatníků z úřadu nepopiratelně vedeném mnou (tedy Pavlem Bémem) jsem se rozhodl s okamžitou platností odejít z místa primátora, abych umožnil mému následovníkovi objektivní vyšetření celého případu a sám jsem podal v této věci trestní oznámení. Ačkoliv si asi většina lidí myslí, že s tím nemám nic společného a že se vše událo když jsem byl na túře — nutí mě k tomuto kroku vlastní svědomí a taky signál pro mé kolegy horolezce, že se nemusí bát být se mnou i nadále na jednom laně ......
Jak jistě uznáte vypuštěním tohoto odstavce dostal celý článek naprosto jiné vyznění a pan Bém vypadá jako bezskrupulózní a bezcharakterní politik (být na jeho místě — podal bych na vás trestní oznámení prostřednictvím magistrátních právníků).

Za následné uveřejnění děkuje

Ing. František Pozděna

Reflex.cz