nahoru

Od levice revoluční k občanské 53-09

Reflex.cz 25. ledna 2010 • 10:59

Ještě nikdy jsem nereagoval na žádný článek, který byl otisknutý v jakémkoliv periodiku až do doby kdy jsem si koupil Vaše Silvestrovské vydání a přečetl článek od pana Stropnického.

Jmenuji se Jan Siner je mi 32 a jsem středoškolsky vzdělaný soukromý podnikatel. Patřím mezi pravidelné čtenáře různých společenských týdeníků typu Reflex, Týden, Respekt apod.


Nepovažuji se za žádného génia, ale absolvent zvláštní školy taky nejsem, a proto jsem byl naprosto šokován "dílem", které pan Stropnický vytvořil. Chtěl bych se Vás zeptat, četl jste někdo jeho článek? A jestli ano, pochopil někdo, co chtěl autor říct? Já jsem pochopil až poslední odstavec, kde autor píše, že se všechny firmy budou muset zmenšit(což je mimochodem naprostá blbost), ale to je věc názoru! Jinak je to A4 naprostých blafů, blábolů, nesmyslů a nesrozumitelných souvětí. Zejména věta: "Sociální stát je reformním důsledkem revoluční teorie, její analytické části, a vznikl mírou z oprávněných požadavků chudších vrstev společnosti a jejich přechodné organizovanosti v dělnickém hnutí, mírou ze strachu před šířením revoluce." je naprosto neuvěřitelná!
Prosím vysvětlete někdo panu Stropnickému, že napsat inteligentní článek, neznamená naskládat za sebe co nejvíce cizích slov, pokud možno tak, aby to nikdo nepochopil! Bohužel ne každý, kdo Váš časopis čte má IQ 160...... Dále bych panu Stropnickému vzkázal, že nejvíc bude šetřit přírodu, když už nikdy nic nenapíše! Je to jako kdyby jste vkládali do časopisu prázdné stránky! Na celém článku mě nejvíce pobavila poznámka, že "autor je novinář". Chraň nás Bože od takových novinářů!
Jan Siner

Reflex.cz


Nejčtenější komentáře