Svět podle nejslavnější tajné agentky současnosti Anny Chapman | Reflex.cz
nahoru

Svět podle nejslavnější tajné agentky současnosti Anny Chapman

ada27. března 2011 • 10:00
Anna Chapman
Anna Chapman
• foto: 
Archív

„V den, kdy jsem se loni vrátila do Moskvy, pro mě začal nový, lepší život,“ říká se svůdným úsměvem krásná rusovláska Anna, která byla loni v létě za pozornosti světových médií spolu s několika dalšími ruskými agenty vyhoštěna z USA. Právě její fatální selhání v roli tajné agentky odstartovalo její dnešní pohádkově úspěšný život; včetně vlastního televizního pořadu Tajemství světa s Annou Chapman.

Ministr Vondra se omluvil
Bohumil Doležal 26. března 2011 • 16:30

Ministr Vondra se omluvil

„Každý z těchto lidí prožil krušné časy a to jen proto, že nasadili své životy ve službě naší zemi,“ sdělil po návratu vyhoštěnců premiér Putin v televizi a slíbil jim výnosné pracovní posty a zářný, spokojený život. Své sliby splnil. Zbylých devět agentů získalo teplá a lukrativní místečka ve státním aparátu. Krásná Anna pak byla díky své popularitě vystřelena téměř ke hvězdám.

 

Konečně můžeme být Jamesem Bondem. Jetpack je tu!
ako 26. března 2011 • 08:39

Konečně můžeme být Jamesem Bondem. Jetpack je tu!

Na co upře svůj svůdný pohled, to dostane. Objevila se polonahá na obálkách prestižních pánských časopisů, její jméno je registrovanou obchodní značkou a nesou je trička, hrníčky, kšiltovky, hrací karty, hodinky, parfém, vodka… Je tváří ruského pokeru, stejně jako křídla mladých obdivovatelů premiéra Putina v jeho straně Jednotné Rusko – předpokládá se, že po příštích volbách zasedne do parlamentu.

 

Černé na bílém: Paris Hilton je rasistka
Adam Kolář 26. března 2011 • 23:47

Černé na bílém: Paris Hilton je rasistka

 

Největší zájem po svém návratu však měla Anna o televizi. Ráda se na sebe dívá a ještě raději předkládá světu svůj smyšlený romantický životní příběh. Přesto odmítla nabídku na účinkování v porno filmu, i když honorář byl ve znamení pěti nul v eurové hodnotě. Počkala si a dočkala se: jedna z mála soukromých televizních stanic v Rusku Ren TV jí nabídla účinkování v projektu Tajemství světa, jež má ambice nabízet investigativní reportáže.

 

Vědci našli Atlantidu, kterou prý kdysi smetlo tsunami. Tentokrát ve Španělsku
V pár prvních dílech se ukázalo, jak je také možné si tzv. investigativu představovat. Rusovlasá Anna se vlní ve studiu v černorudém oblečku a moderuje například reportáž o ztracené Jantarové komnatě. Světe div, se, ale Anna ji nevypátrala a neví, kde je. Nebo se pokusila „rozluštit“ záhadu veršů z Koránu, které se zničehonic objevují na kůži mladíka ze Severního Kavkazu. Opět neúspěšně – koneckonců Anna na Kavkaz osobně ani nejela, mohlo by se jí něco stát. Místo ní natáčejí reportáže bezejmenní novináři a ona je poté jen prezentuje.

 

Strašlivé fotografie lidí před a po užívání pervitinu

 

Pořad má zatím slušnou sledovanost. Anna táhne. A nejen v Rusku. Každý její krok sledují i světová média – přece jen atraktivní a polonahá tajná agentka (co na tom, že ve svém poslání naprosto selhala) není ochotná dávat rozhovory každý den. Zarážející už ale začíná být, že nejen v pořadu na Ren TV, ale i při svých vystoupeních v zahraničních televizích, opakuje Anna na rozličné otázky stále stejné věty a v podstatě jen propaguje premiéra Putina. I v těch nejnevhodnějších okamžicích. Stejně jako producent z Ren TV však Anna odmítá, že by na ni byl v tomto směru vyvíjen nátlak. „Premiér je skvělý muž a Rusko úžasná země. Proč bych měla lhát, když to tak prostě je?“ ptá se nevinně a mrká přitom umělými řasami, kamera poté odjede dál, aby byl v záběru i její výstavní dekolt dekorovaný rudou látkou. Kdo by o takovém Rusku pochyboval…


ada


Klíčová slova:Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
22,730
29,960
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější