nahoru
Objektivem Stanislava Krupaře

V Novém Bydžově se protestovalo proti „cikánskému teroru“. Policie čistila radikálům cestu

Stanislav Krupař 14. března 2011 • 09:21
V Novém Bydžově se protestovalo proti „cikánskému teroru“. Policie čistila radikálům cestu
foto: Stanislav Krupař

V sobotu 12. března svolala extremistická Dělnická strana sociální spravedlnosti (nástupkyně zrušené Dělnické strany, tedy partaje, která před dvěma lety stála za rozpoutáním pouliční války v Janově u Litvínova) shromáždění do Nového Bydžova, aby zde protestovala proti "cikánskému teroru".

 

Jednoduchá a násilná řešení jednoduchých a násilných lidí bohužel táhnou; na akci přijelo asi 400 chlapíků, příznivců DSSS - lidí, jejichž nejoblíbenějším předmětem je basebalová pálka (baseball s ní ale nehrají). Místní měšťané jim v množství větším nežli malém nadšeně naslouchali. Zákrokem až překvapivě brutálním jim cestu vyčistila policie, a tak pravicovým radikálům průvod městem neznemožnil žádný antifašista.

 

 

Pan Vandas, šéf DSSS, byl spokojený. Jeho spokojenost je ovšem naše prohra.

 

Anketa
Přistupuje policie k pravicovým radikálům příliš benevolentně?
Ano
58.6%
1017
Ne
41.4%
719

 


Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.