nahoru

Mojsejová vzkazuje Reflexu: "Zajebem ti cez pysky"

daš, paw10. února 2011 • 14:51
Nora Mojsejová
Nora Mojsejová
• foto: 
fotomontáž: Jan Ignác Říha

Nora Mojsejová zvažuje podle serveru Topky.sk žalobu na Reflex kvůli obálce dnešního čísla. „Keď neuspejem na súde, tak tomu grafikovi rovno zaj.bem cez pysky,“ cituje server podnikatelku.

 

Reflex navštívil Mojsejovy v jejich domě v Košicích, aby zkoumal fenomén, který zahýbal Slovenskem a nyní má namířeno k nám.

 

 

Anketa
Budete sledovat televizní show Šéfka s Norou Mojsejovou?
Ano!
12.9%
457
Ne!
87.1%
3084

 

Součástí reportáže z domu slovenských celebrit, kterou uvádí obálka dnešního Reflexu č. 6, je i psychologická analýza Nory Mojsejové a jejího manžela Braňa Mojseje z pera reportéra Reflexu a vystudovaného psychologa PhDr. Jiřího X. Doležala. Ten k dnešní reakci Nory Mojsejové říká toto:

 

Mojsejovci - rozhovorVIDEO Reflex.cz

 

 

„Když jsem dopisoval svoji analýzu fenoménu mojsejovi, měl jsem radost, že je ve výsledku na rozdíl od většiny novinářů nezatracuji. Jejich dnešní reakci vůbec nechápu, naše texty pro ně vyznívají velmi příznivě a že byla paní Nora na obálce jako karikatura? Já sám jsem na obálce Reflexu vypadal mnohem hůř a opravdu se kvůli tomu na nikoho nezlobím.“

 

 

„Lutujeme, ze sme Vas srdecne privitali, pohostili,“ napsal nám formou SMS manžel Nory Mojsejové Braňo Mojsej. „Za to sme sa dockali podrazu v podobe nehoraznej titulky. Je to ale Vase svedomie a ja budem urcitre reagovat po svojom. Oklamali ste nas, tak sa z toho vytesujte. BM“

daš, paw


Diskuse ke článku