nahoru

Podivné stvoření na fotografii. Duch? Mimozemšťan? Nebo prostá fotomontáž?

Reflex.cz 13. prosince 2010 • 12:47
Podivné stvoření na fotografii. Duch? Mimozemšťan? Nebo prostá fotomontáž?
foto: www.wildgameinnovations.com

Přikrčené tělo, otevřená ústa a oči svítící do tmy, tak vypadá zváštní, člověku podobný tvor, který se objevil na fotografii, pořízené poblíž městečka Berwick v americké Louisianě.

Tvor se fotografovi zjevil zcela nečekaně při běžném nočním „lovu“ na jeleny. Fotograf, který chce zůstat v anonymitě, byl prý natolik vyděšen, že se mu podařilo rozbít fotoaparát, zachránil však paměťovou kartu, na které byla fotografie již naštěstí uložena.

 

Stvoření vzdáleně připomíná člověka, stavba jeho těla je ale trochu odlišná, má vůči tělu tenčí končetiny a pravděpodobně se nepohybuje vzpřímeně. Poté, co cvakla spoušť fotoaparátu, tvor rychle zmizel zpátky do temného křoví.

 

Není to však poprvé, co se na fotografii objevilo cosi nečekaného, něco, co buď původně v záběru vůbec nebylo, nebo do něj znenadání „vlétlo“. Stejně jako v jiných podobných případech, se i v tomto objevily spekulace, zdali se nejedná o fotomontáž. Koneckonců, posuďte sami.

 

 

Reflex.cz


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.