nahoru

Pražská plynárenská "boduje" nevkusnou reklamní akcí

Luděk Staněk15. října 2010 • 12:56
ilustračné foto
ilustračné foto
• foto: 
abl

Pražská plynárenská společnost přišla s dokonalým PR. Už několik dní žijí sociální sítě zákaznickým programem Pražské plynárenské, který je skutečně velmi bohatý.

 

Pokud si u nich objednáte plyn, máte šanci stát se výrazně kulturním člověkem, neboť získáte slevy do mnoha různých divadel. Tím, co ale dostává lidi na sociálních sítích, je následující věta, převzatá z webových stránek společnosti:

 

"Se zákaznickou kartou Pražské plynárenské máte nárok na 70procentní
slevu ze vstupného do Židovského muzea v Praze."

 

Je zajímavé, že nikomu v marketingu společnosti, která si díky svým ziskům rozhodně může dovolit zaplatit lidi, kteří své práci rozumí, nedojde nevkusnost podobné nabídky. Každopádně pražské plynárenské gratulujeme k reklamní akci roku.


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější