nahoru

Lady Gaga předvedla na zahájení nového turné striptýz, v říjnu s ním přijede i do Prahy

Jana Majorová6. května 2014 • 16:00
Lady Gaga předvedla na zahájení nového turné striptýz, v říjnu s ním přijede i do Prahy
foto: Splash

Do české metropole se blíží nahé tělo slavné zpěvačky Lady Gaga (28). Alespoň pokud máme usuzovat podle nedělního koncertu, kterým zahájila ve floridském Sunrise své letošní turné Artpop. S ním 5. října dorazí i do Prahy.

Lady Gaga a její manažeři samozřejmě dobře ví, že nahota a sex na připoutání pozornosti na začátku turné spolehlivě stačí, i když extravagantní Miley Cyrus v tom těžko někdo překoná. Předtím Gaga spíše sázela na šílené kreace v oblečení, ale to už byla nuda. Americká zpěvačka šla na věc ale poměrně chytře.

Diváci vlastně nic vidět neměli, protože na pódiu si zřídila mobilní šatnu a do svých outfitů se převlékala tam, za pomoci svých „nešikovných“ asistentů. Zcela náhodou ale bylo vidět téměř vše, jak dokládají fotografie. Vyvstává pak otázka, proč se vlastně některé zpěvačky ještě do něčeho oblékají.

Například na Slovensku má osobní zkušenost s nahotou zpěvák Richard Müller, který se objevil na pódiu „na Adama“, ale po velké kritice se pak musel prostřednictvím médií několikrát omlouvat. O své nahotě pak dokonce složil písničku: „Už nebudem nahý, drahé slečny, drahé ženy ... Odteraz až navždy, ostávam oblečený ...“

Pokud jde o texty písní, které si Lady Gaga vybrala na současné turné, tak ty se věnují sexu, lásce, feminismu, slávě i léčbě závislostí. Americká zpěvačka a její Artpop Ball Tour se představí v pražské O2 aréně 5. října letošního roku.

Jana Majorová


Diskuse ke článku