nahoru

Bude to stát za to? Jaké premiéry uvidíme na Autosalonu Paříž 2018 a co představí Škoda

Milan Lažanský, autorevue.cz 4. srpna 2018 • 11:00
Pařížský autosalon
Pařížský autosalon
• foto: 
Auto.cz

Motorshow v Paříži proběhne letos od 4. do 14. října. Seznam automobilek, které se na akci nechystají je sice dlouhý (celý koncern Fiat Chrysler, Ford, Mazda, Mitsubishi, Nissan či Subaru. Z koncernu VW nepřijede Volkswagen, chybět bude i Volvo), ale k vidění přeci jen něco bude. Tady je přehled.

Dříve nacpané haly nyní obsadí jen 14 automobilek. Začněme od premiér s největším zásahem na budoucím trhu. Kia by po dlouhém poutání měla odhalit třetí karosářskou variantu modelové řady Ceed. Půjde o jakýsi shooting brake, jinak řečeno stylovější kombi se splývavou střechou, které nahradí třídveřové kupé pro_cee´d minulé generace.

Spekulace a mlha je kolem nové generace Peugeotu 208. Ta by měla být postavena na nové platformě, kterou později využije i příští Citroën C3 a Opel Corsa. Byla by to asi největší bomba autosalonu, jelikož jsme toho o této novince zatím příliš neslyšeli. K vidění bude poprvé také kombi 508 SW.

Kompletní přehled premiér na Autosalonu Paříž 2018 si přečtěte ZDE >>>

Speciál se všemi informacemi o Autosalonu Paříž 2018 najdete ZDE >>>

Milan Lažanský, autorevue.cz


Klíčová slova: Paříž, Škoda, AutosalónDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.