nahoru
Alex & kněz

Jsem krásný muž a holky jen využívám. Jak dívce sdělit, že mne už nezajímá a chci novou?

Alex Doležalová Hrouzková, Jan Jandourek 16. února 2012 • 10:00
Poradna
Poradna
• foto: 
Profimedia.cz

„Milá paní magistro, vážený pane doktore! Obracím se na Vás s prosbou o skutečnou radu vhodnou pro citlivého muže, proto prosím i paní Alex o seriózní odpověď, a ne o vtipnou variaci vhodnou pro večírek feministek. Jsem mužný, zajímavý, exoticky vyhlížející, charismatický a dle řady mých milenek i krásný nezadaný muž, proto se mi často nabízejí ženy a já samozřejmě nabídky rád přijímám. Problém je s tím, že když ona žena není mimořádně krásná, hluboká a oduševnělá, že bych se do ní zakoukal, tak mě s ní sex baví jednou, pokud je dobrá, tak i dvakrát, ale potřetí už ne. A mně čím jsem starší, tím víc je těch použitých holek líto. Můžete mi prosím zcela seriózně a detailně poradit, jak mám dívce, kterou jsem svedl a již s ní dvakrát spal, sdělit, že mne přestala bavit a potřetí že už nemá chodit, že potřebuju novou? Jde o to, jak jí to sdělit, abych jí tím způsobil co nejmenší bolest. Předem děkuji! M. S.“

 

Alex Doležalová Alex DoležalováFoto Reflex.cz
„Práce mozkem je pro většinu lidí tak bolestivá jako vrtání zubů,“ řekl kdysiLeonard Woolf, manžel spisovatelky Virginie Woolfové. A přestože rozumím tomu, že Vy radši než svůj mozek používáte svůj – jistě také velmi krásný – pohlavní úd, zkuste se alespoň pro tuto chvíli nad svým problémem déle a hlouběji zamyslet.

 

Chcete po nás, abychom Vám detailně poradili, jak dívce po jedné nebo dvou souložích s úžasným mužem, jako jste Vy, jemně vysvětlit, že už její rozkrok není zapotřebí. Nevím, jakým způsobem dívky ze svého lože vyhazujete nyní, pro případ, že se dívek po souloži zbavujete nadměrně zraňujícími hláškami typu: „Zmiz a už se neukazuj, jsi hnusná!“ nebo: „Už tě mám dost, vypadni!“, vypisuji Vám níže dva méně bolestivé způsoby, po nichž se Vám nešťastná dívka v posteli možná hned nerozbrečí.

 

Až zase nějakou dívku osouložíte, tak ji po orgasmu pohlaďte, tvařte se pokud možno mile a klidným nezvýšeným hlasem jí začněte povídat o tom, jak to s ní bylo hezké, že na to budete vzpomínat, ale že to mezi vámi musí skončit, protože:

 

1. jí stejně nemůžete dát to, co by ona chtěla (tedy vztah), poněvadž už dlouho žijete staromládeneckým životem a nechcete to měnit. A zopakujte jí, jak je skvělá a bezva a že ona za to nemůže, ale že to Vy jste starý pes, který už se nezmění.

 

2. sám trpíte nějakou psychickou poruchou, díky níž nejste celý život schopen navázat dlouhodobější vztah, a že nevíte, čím to je, a že jste se mnohokrát pokoušel to překonat, ale že prostě neumíte s dívkou ani začít chodit či s ní jinak trávit čas. A opět zopakujte, jak je ona bezva a že za to nemůže, že je to hlavně Váš problém, jejž řešíte celý život.

 

Tak snad jsem Vám alespoň základy slušného vyhazovu vysvětlila, nyní však musím ještě dovysvětlit, že tím, že se k dívce budete po sexu chovat relativně slušně, její bolest a zklamání z nešťastné lásky nijak výrazně nezmírníte. Víte, když už si Vás dívka pustí mezi nohy, je často plná očekávání a nadějí, že se ze soulože s Vámi vyklube i vztah s Vámi. Jinak by Vás nebalila a neroztahovala by Vám nohy. Tak to prostě mladé dívky mají.

 

Tudíž nejvíce fér by bylo, kdybyste dívce vyložil, že víc než jeden sex od Vás nemůže čekat, ještě před samotnou souloží. Nicméně chápu, že do takovéto upřímnosti se Vám asi nebude chtít jít, poněvadž zde hrozí, že mnohé dívky už se s Vámi po této informaci nevyspí vůbec a Vy zůstanete v noci na suchu.

 

Ano, Váš promiskuitní životní styl s sebou nese mnoho radosti, ale bohužel také trošku bolesti, kterou můžete jen těžko eliminovat, pokud v sobě máte určitou dávku citlivosti, jak sám píšete. Ostatně, jak už napsal dramatik William Saroyan: „Být na světě je zábava, ale ani jeden den v životě neprojde, aby v něm nebylo do té zábavy přimícháno trošku bolesti, trápení a lítosti.“

ALEX DOLEŽALOVÁ

 


 

Jan Jandourek Jan JandourekFoto Reflex.cz
Vážený pane, v podstatě chcete podobnou radu, jako jak to udělat, abych do někoho párkrát píchl hřebíkem a ono mu to nevadilo. Píšete: „Když ona žena není mimořádně krásná, hluboká a oduševnělá, že bych se do ní zakoukal, tak mě s ní sex baví jednou, pokud je dobrá, tak i dvakrát ...“ Nabízí se několik možností.

 

1. Najít si ženu mimořádně krásnou, hlubokou a oduševnělou. Je otázkou, kolikrát by se nechala použít, než by se dozvěděla, že už dál nic nebude. Pětkrát? Devětkrát? Trvalo by to snad i čtvrt roku? Problém je v tom, že mimořádně krásné a oduševnělé ženy vědí, co mají, a nemají zapotřebí ztrácet čas. Pokud si ji chcete udržet, aby Vám vyšla vstříc, musíte jí taky vyjít vstříc.

 

2. Je také možné najít si ženu krásnou a oduševnělou, která má nějaké důvody, že jí Váš poněkud kořistnický styl nebude krátkodobě vadit. Může to být pro ni ve skutečnosti kompenzací nějakých jejích problémů a Vy v tom hrajete jen roli náhražky. Řeší si osobní nebo (ne)řeší nějaký psychický problém. Pak bude třeba i ona ráda, že se Vás zbaví. Nešlo vlastně o Vás, jen jste se vzájemně použili. Na to ale musí mít člověk štěstí, aby natrefil ve správný čas na správnou osobu. A taky se může stát, že se jeden z dvojice zamiluje do toho druhého a ten druhý ne, a je malér.

 

3. Pokud bez toho nemůžete být a je Vám jasné, jak to dopadne (je jaksi nekrásná a nehluboká, takže dojde časem k nesexu), skončete po první akci, to se dá ještě vyložit jako horečka sobotní noci, takové věci se stávají. Jak to ale půjde dál a dál, nějak se to začne zvrhávat.

 

4. Vzdejte se sexu. Tím se všechny problémy vyřeší hned.

 

Jinak, obecně řečeno, používat druhé je nemorální. Lidský život je založen na směně, to se týká i sexu. Pokud mají oba rádi sex a nic jiného nechtějí, byl by to nejmenší problém. Pak je variantou sex za peníze či jiné statky. K tomu nevyzývám, jen konstatuji. Existuje sex jako vyjádření osobního vztahu. A tak dále.

 

Jak nastane nerovnováha a já dostanu sex a druhý sice taky sex, ale jde mu ve skutečnosti o něco jiného, směna neproběhla a ten druhý byl okraden. O kousek důstojnosti, o čas, energii, iluze (trochu jich přece jen potřebujeme).

 

Nešlo by si v případě, že nejde jen o sex, už předem vybírat dámy, jimž můžete aspoň něco nabídnout, aby se pak necítily jako kočky vyhozené za dveře? Ony pak buď smutně odtlapkají, nebo Vás poškrábou, nebo obojí najednou.

JAN JANDOUREK

Alex Doležalová Hrouzková, Jan Jandourek


Klíčová slova: alexdolezalova, janjandourek, rxrxDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.