nahoru
Alex & kněz

Tváří se jako sexuální bohyně, ale nic z toho nakonec není. Jak poznám, co si žena myslí?

Alex Doležalová Hrouzková, Jan Jandourek4. ledna 2012 • 14:00
Burleska
Burleska
• foto: 
Profimedia.cz

„Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, jak poznám, co si ženy myslí. Jsem normální třicetiletý muž, schůzky se ženami si dávám už víc než desítku let, ale stejně nikdy nepoznám, co z prvního či druhého rande kápne. Ženský se třeba usmívají, dávají mi svůj telefon i Facebook, vše vypadá nadějně, ale v dalších dnech mi už ani neodpovědí na pozvání na další schůzku. Nebo se třeba tváří jako sexuální bohyně, co se se mnou hned po večeři vyspí, ale nakonec z toho nic není ani na desáté schůzce. Můžete mi to vysvětlit?“

 

„V mládí ženy milujeme, ve stáří jim rozumíme,“ říká finské přísloví, a protože Vy jste ve svých třiceti letech nezačal ženy ani pořádně souložit (natož abyste jim začínal rozumět), budete nejspíš výjimka, která toto přísloví potvrzuje.

 

Víte, je to s Vámi trošku začarovaný kruh. Kdybyste totiž uměl ženy balit a následně je úspěšně souložil, věřte, že by Vás ani za mák nezajímalo, co si kdekterá myslí. Takže fakt, že filozofujete nad tím, co si asi ženy myslí (což se mimochodem nepodařilo odhalit zatím žádnému intelektuálovi v dějinách lidstva), značí jen to, že jste si ještě pořádně nezasouložil. Jak z kruhu ven?

 

Píšete, že randíte již desítku let a nic z toho. Učenlivý tedy asi moc nejste. Nicméně vzhledem k tomu, že muži dospívají až kolem 35. roku, existuje u Vás jistá naděje, že Vám za pár let, zároveň s Vaší přeměnou v muže, dojdou i některá základní komunikační pravidla. Třeba to, že ženy se u večeře, na niž jsou pozvány (!!!), smějí téměř vždy, a vězte, že to dělají zejména ze slušnosti – jednoduše, když žena ví, že papá zadarmo, ví taky, že to nejmenší, co pro svého hostitele může udělat, je to, že se na něj bude usmívat a bude na něj milá.

 

Divíte se také, že Vám ženy na schůzce dávají telefon a Facebook. Víte, ono je pro ženu těžké nedat na sebe pravé telefonní číslo někomu, kdo sedí se svým mobilem hned vedle ní a chystá se ji zpětně prozvonit. Stejně těžké je pro ženu nedat naléhajícímu muži na sebe Facebook, když on se chystá si ji na svém iPhonu vzápětí potvrdit.

 

A jak vypadá výraz „sexuální bohyně“, to by zajímalo nejen mě, ale i kněze Honzu, který si při výběru tohoto dotazu povzdechl, že něco takového by fakt chtěl vidět (snad Honza odpustí). To jako, že ty ženy špulí pusu? Olizujou si rty? Mrkají na Vás jedním okem???

 

Upřímně nechápu, co ženám nabízíte, že jsou s Vámi ochotny jít desetkrát na schůzku, aniž by Vám podlehly. A jediné, co mě napadá, je, že si vybíráte buď dívky nezletilé, nebo dívky, jež jsou ještě panny, tudíž dívky, které se brzkému sexu logicky brání.

ALEX DOLEŽALOVÁ

 

 

 

Vážený pane, vzdejte to. Nikdy nepoznáte, co si ženy myslí. Většinou si myslí něco jiného, než co si myslíte Vy. Pokud Vám řeknou, co si myslí, tak v tu chvíli si stejně myslí něco jiného, a pokud si myslí to, co jste správně poznal, může to platit asi tak 74 vteřin. Nemá to smysl.

 

Jediná smysluplná otázka je, co můžete udělat, co by bylo dobré, příjemné a výhodné PRO VÁS OBA. Zřejmě vysíláte nějaké pozitivní signály, když se s Vámi ženy dobrovolně setkají desetkrát. To není zlé skóre. Ženy nemarní čas. Máte pro ně nějakou cenu. Asi ale vysíláte i nějaké negativní signály, když Vám pak stejně nedají. Chtějí být KAMARÁDKY. Strašné, chápu.

 

Bod číslo jedna je, že žena musí vědět PROČ. Pokud bude chtít fyzické uspokojení, pomstít se nevěrnému partnerovi, řešit manželskou krizi, nudit se, vykázat charitativní činnost, tak Vám dá. Když nebude chtít, odejdete na noční autobus neuspokojen. Bod číslo dvě je, že ve Vás ona dáma najde jakousi zálibu.

 

Zní to asi hrubě, ale tvrdí se, že pokud ženu dokážete rozesmát nebo ji máte na lůžku v horizontální poloze a její čest brání pouze její kalhotky, máte vyhráno. Jenže co je to „vyhráno“? Není na místě si z toho dělat legraci. Pro muže je traumatizující, když ho ženy příliš často odmítají. Ale jak říká ona ruská historka, dáma po milostném aktu říká: „Mé tělo jsi měl, ale mou duši nebudeš mít nikdy.“ O tu duši většinou tolik nejde, ale přece jen ...

 

Je to pouze laická rada, ale ta základní otázka je, jestli ty ženy máte rád, jestli aspoň cítí, že jsou pro Vás opravdu důležité. To se však nedá nahrát, to musí být doopravdy. Pokud si žena bude myslet, že Vám na ní záleží, je to hotové.

JAN JANDOUREK

Alex Doležalová Hrouzková, Jan Jandourek
Diskuse ke článku