Jak holce vysvětlit, že chci jen sex a nic víc? | Reflex.cz
nahoru
Alex & kněz

Jak holce vysvětlit, že chci jen sex a nic víc?

Alex Doležalová Hrouzková, Jan Jandourek29. prosince 2011 • 06:00
Chci jen sex
Chci jen sex
• foto: 
Profimedia.cz

„Dobrý den, pořád píšete o manželkách a milenkách a nevím čem, co když ale žádnou manželku nikdy nechci, chci jen občas nějakou holku, se kterou si oba užijeme a nic víc! Problém je v tom, že když už se mi nějakou podaří sbalit, tak dělá se sexem cavyky, a když pak dá, tak se na mě přilepí a div že mě nepožádá o ruku. Nemáte nějakou chytrou radu, jak holce vysvětlit, že chci jen sex? Když jim to přímo řeknu, žádná mi nedá! Díky!“

 

Alex Doležalová
„Lupiči žádají peníze nebo život. Ženy žádají obojí,“ napsal anglický satirik Samuel Butler a já nechápu, co na tom muži pořád nemohou pochopit. Chcete lehce dostupný sex? Ožeňte se. Nechcete se ženit a chcete lehce dostupný sex? Kupte si na rohu po cestě z práce domů prostitutku nebo zavolejte z domova do eskortní služby, ať Vám nějakou dívku pošlou. Nemáte tolik peněz? Pak se smiřte s tím, že když s nějakou ošklivou nebo skromnou dívkou (jíž jde v prvé řadě o lásku a pak až o peníze) nezačnete chodit, máte smůlu, v životě si už moc nezasouložíte.

 

A vlastně, pokud máte peníze, máte ještě jednu možnost, jak se dostat k sexu, aniž byste musel využívat služeb profesionálních žen. Začněte dívkám kupovat drahé věci. Postup je takový: Když sbalíte dívku, pozvěte ji na opravdu dobrou a opravdu drahou večeři, opijte ji opravdu drahým vínem, řekněte jí tisíci způsoby, že po ní neskutečně toužíte, odveďte ji do opravdu drahého hotelu a ona Vám pravděpodobně dá.

 

Na příští rande jí přineste opravdu drahý dárek a vysvětlete jí, že sex s ní byl naprosto jedinečný a úžasný  a že po ní toužíte, při tom ji hlaďte po těle a pokračujte v tom, že se s ní strašně moc toužíte milovat a že budete šťastný, když se s Vámi ještě jednou pomiluje, ale že víc než to milování a dárky jí nemůžete nabídnout a že chápete, pokud Vás proto odmítne, při tom ji furt hlaďte a líbejte na krku. Většina dívek Vám i na tomto druhém rande podlehne. A pak už by neměl být problém opakovat to na dalších schůzkách, na něž dívce vždy přinesete dar a vždy ji ujistíte, že od Vás nemůže čekat nic jiného než sex.

 

Takovýchto dívek si pak rozpracujte více. Jednak proto, abyste nezažil v posteli rutinu, za druhé také proto, že dívky si na dary lehce zvykají a postupně musíte kupovat dražší a dražší, tudíž když si budete rozpracovávat nové a nové dívky, bude Vás to logicky vycházet levněji.

 

Chápete? Chcete jen sex? Vydělávejte na něj peníze. Nechcete být sám před sebou za „bídáka“? Vždy dívkám opakovaně zdůrazňujte, že víc než sex a dary jim nemůžete dát. Takto si budete moct doživotně souložit s čistým svědomím, aniž by to (jako v případě použití prostitutky) nějak zamávalo s Vaším sebevědomím.

ALEX DOLEŽALOVÁ

 

Jsem nejkrásnější česká spisovatelka aneb Kniha, která se dramatizuje sama

 

Jan Jandourek
Říci nějaké ženě, že s ní chcete mít jen sex a jinak nic, nepovažuji za vrchol diplomacie a, upřímně řečeno, ani slušnosti. Už jsme to tady asi říkali, pokud jde o sex, muž se ptá KDE a žena se ptá PROČ. Žena riskuje sexem víc než muž. Pokud přijde do jiného stavu, což se může stát při vší opatrnosti, má skutečně problém, zvlášť když je to s člověkem, který ji za životní partnerku nechce. Proč by měla jít jen tak s někým pouze z toho důvodu, že on má chuť? Co za to vlastně dostane?

 

Musíte jí dát nějakou protihodnotu. Problém je v tom, že když nenásleduje vztah, aspoň nějaký, tak přicházíte o to nejcennější platidlo. Pak ještě zbývají finanční nebo věcné dary, což může u některých jedinců fungovat, ale už se to blíží prostituci, i když se tomu tak neříká. Na to mnoho žen nepřistoupí, leda když k tomu dodáte nějakou legendu, již budete mlít kolem dokola.

 

Jsou ženy, které mají sex rády a v nějaké fázi svého života střídají řadu mužů. Nejjednodušší vysvětlení je v tom, že sex je příjemný a celkem zadarmo, zábava chudých, jak se někdy říká, tak proč by si ho neužil každý, kdo může. Problém je v tom, že narazit na ženu, jež Vám poskytne snadno sex a nedělá kolem toho žádné snování vztahů, je velmi vzácné a dlouhodobě to stejně moc nefunguje.

 

Pro muže Vašeho typu je zřejmě nejvhodnějším protějškem žena, jež Vám sex poskytne za nějakou formu úplatku a potom po Vás už nebude nic chtít. Jak píše Michal Viewegh, v nevěstinci se platí i za právo odejít. Abychom si rozuměli, mluvím o technické stránce věci. Prostituce různého druhu je tu od počátku světa a pořád tu bude. To nakonec uznávali dokonce i církevní Otcové ve středověku, kterým se to nezdálo zrovna jako ctnost, ale brali to pragmaticky jako fakt. Kdyby to šlo vymýtit, tak by to vymýtili, ale dobře chápali, že to asi nepůjde. Není to dobro, avšak je to menší zlo.

 

Uměním je nevybrat mezi dvěma zly ani jedno, ale znáte lidi. Ve Vašem případě však musí být, stejně jako u jiných lidí, něco za něco. Buď nabídnete vztah, nebo nějaké statky. Když nedáte šperky, dejte večeři, když nedáte večeři, dejte aspoň úžasné řeči. Váš protějšek už si to přebere, jestli to má cenu. Nemůžete ale něco chtít a sám nenabídnout nic.

 

Můžete mít štěstí a třeba najdete někoho, kdo s Vámi bude nějakou dobu provozovat sex, protože si tím bude řešit nějaký svůj vnitřní problém. Pak to skončí a budete si muset najít jiného podobného. Až se nakonec objeví otázka co s načatým životem. Nejjednodušší je najít si stálého partnera, pokud si ovšem ještě po tom všem budete žen vážit.

JAN JANDOUREK

Alex Doležalová Hrouzková, Jan Jandourek


Klíčová slova: rx, poradna, janjandourek, alexdolezalovaDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější