nahoru
Alex & kněz

Matka mé přítelkyně mne svádí. Mě to znervózňuje a nevím co s tím

Alex Doležalová Hrouzková, Jan Jandourek 21. září 2011 • 12:43
Svádění
Svádění
• foto: 
Profimedia.cz

„Dobrý den, mám problém s matkou své přítelkyně. S přítelkyní chodím skoro půl roku a klape nám to, ale už od začátku mě vyvádí z míry její matka. Je to rozvedená a šmrncovní ženská a mně se zdá, že mě při každé příležitosti svádí třeba tím, že na mě pořád sahá, navrhuje mi, abych s ní šel kdykoliv na kávu nebo přišel na večeři kdykoliv klidně i bez její dcery (mé přítelkyně). Jsem z toho nervózní, nevím, jak se mám správně chovat, aby se něco nestalo. Díky, Aleš"

 

No, ono je otázkou, jestli si spíš nepřejete, aby se něco stalo. Dle toho, že Vaši budoucí tchyni považujete za šmrncovní, registrujete každý její dotek a že si pozorně uvědomujete každé její (možná nic neznamenající) pozvání, soudím, že jste si ji už nejednou vybavil ve svých sexuálních fantaziích – ať už při sexu s Vaší přítelkyní, či při masturbaci.

 

Víte, to, že Vás přitahuje zralá zkušená žena, není nic zvláštního, každý se v mládí chceme něco pořádného naučit. A to, že Vás přitahuje matka Vaší přítelkyně, je taktéž přirozené – má s Vaší přítelkyní mnoho společného, navíc má navrch v tom, že je v mnohém zkušenější a sebejistější, můžete ji tedy v jistém smyslu obdivovat a zároveň pociťujete velké nebezpečí – protože tchyně se přece na sex nepoužívá, je to jaksi společensky nemravné a co kdyby to prasklo. Jednoduše, opravdu nejste sám, kdo ve své budoucí tchyni spatřuje značné sexuální kouzlo. Na druhou stranu fakt, že Vás budoucí tchyně intenzívně svádí, je ve Vaší situaci snad ještě přirozenější, protože nikdo není tak sexuchtivý jako rozvedená žena středního věku, které ujíždí vlak. A i pro ni má budoucí zeťák (tedy Vy) značné kouzlo. Tím, že by Vás souložila, by vítězoslavně pokořila o generaci mladší dceru, tudíž by si dokázala, jak je i ve svém věku stále žádaná.

 

Suma sumárum, možnosti máte čtyři:

1. souložit budoucí tchyni hned,

2. souložit budoucí tchyni až za několik měsíců, až už to skutečně nevydržíte,

3. rozejít se se svou přítelkyní a vzápětí budoucí tchyni osouložit,

4) budoucí tchyni neosoloužit nikdy.

 

Když eventuální tchyni osouložíte hned a bude se Vám to líbit, budete ji souložit tak dlouho, dokud na to přítelkyně nepřijde. Když se Vám to s budoucí tchyní líbit nebude a souložit ji přestanete, tchyně to na Vás ve své uražené ješitnosti všechno vyklopí Vaší přítelkyni – v zájmu jejího dobra (náležitě jí vysvětlí, jaký jste grázl). Když se se svou přítelkyní rozejdete, začnete souložit její matku a bude se Vám to s ní líbit, budete pravděpodobně spokojen po všech stránkách. Až na to, že ve všech těchto třech možnostech riskujete, že Vás Vaše přítelkyně nechá zmlátit či Vás v afektu zabije. Nejlepší by tedy asi bylo budoucí tchyni neosouložit nikdy a najít si nějakou jinou zralou paní pro svůj volný čas, protože jedině tak Vás chuť na případnou tchyni opravdu přejde.

ALEX DOLEŽALOVÁ

 

 

 

Táhnout to současně s matkou a dcerou je divné. Zdá se nicméně, že ona paní bude mít vlastnosti, které Vás přitahují. Kdysi jsem se smál názvům knih jako Konečně přes čtyřicet. Dneska už se tomu nesměji. Každý věk má svoje – v tom dobrém slova smyslu. Čím je přitažlivá žena, které je dvacet, o tom není třeba mluvit. Dáma dejme tomu o dvacet let starší je ale pro dospělého muže, pokud ji život nezdevastoval, často velmi žádoucí ženou. Její přidanou hodnotou je osobnost a to je něco, co člověk sice odjakživa má nebo nemá, ale rozvine se to v čase. Proto se říká, že by bylo velmi nebezpečné, kdyby někdo vynalezl preparát proti stárnutí, takže by sedmdesátiletá žena vypadala na dvacet nebo na třicet. Představte si sedmdesátiletou ženu s jejími zkušenostmi (a s vizáží třicítky), jak se zaměří na nějakého mladého muže. Neměl by šanci. Bylo by to, jako kdyby chtěl domorodý kmen s luky a šípy vzdorovat NATO.

 

Zvažte si, koho vlastně chcete. Není žádná ostuda si přiznat, že pro Vás je přitažlivá žena, jež je starší než vy. Najdete mnoho slavných mužů, kteří to tak měli. Slavný autor detektivek Raymond Chandler měl ženu, jež byla o 18 let starší než on. Když zemřela, upil se žalem k smrti. Ano, byli na světě i takoví muži, nejen jedinci, co opustí ženu a utečou za „dvacítkou“, často mladší kopií dosavadní partnerky.

 

Vy se budete muset rozhodnout. Zatím to vypadá, že Vás skorotchyně zajímá víc. Příroda to ostatně zařídí tak, že se stejně rozhodnete, takže je prakticky zbytečné Vám radit. Snažte se jen, abyste způsobil bytostem ve Vašem okolí co nejméně utrpení. Doporučuji také trénovat úvahu o tom, s kým chcete trávit v jedné domácnosti několik příštích desetiletí. Předpokládám, že jde asi o třicet až čtyřicet let. To už se vyplatí předem promyslet.

JAN JANDOUREK

Alex Doležalová Hrouzková, Jan Jandourek


Diskuse ke článku