nahoru

Já du dolů, du hloub, du sám. Legendární rap Vladimira 518 a Kateřiny Winterové s živou kapelou

Martin Bartkovský 19. října 2020 • 16:00
Video se připravuje ...
Vladimir 518 a Kateřina Winterová - Du dolu
• video: 
Časopis Reflex

V rámci oslav 30. narozenin časopisu Reflex zveřejňujeme videa, která patří do našeho zlatého fondu a na internetu se dosud ještě nikdy neobjevila. Část z nich pochází z narozeninového koncertu, který se odehrál před deseti lety a na pódiu spojil unikátní dvojice či představil jednotlivce s netradičními písněmi v doprovodu velkého orchestru. Poslechněte si jednu z nich ve videu v úvodu článku.

Skladba Du dolu se objevila  v roce 2004 na albu Time Is Now od známého DJe Wiche. Verze, kterou si můžete pustit ve videu v úvodu článku je o 6 let starší a geniální hudební doprovod od jednoho z nejznámějších českých DJů nahrazuje živá kapela. Zpívá a rapuje duo Vladimir 518 a Kateřina Winterová.

Velký koncert časopisu Reflex byl vrcholem oslav dvacátých narozenin v roce 2010. Tři desítky předních českých hudebníků přály v originálních aranžmá známých písní za doprovodu jazzového bigbandu konzervatoře Jaroslava Ježka pod vedením dirigenta Martina Kumžáka.
Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.