Archív

Zpět na článek

Nahé dívky s vlajkami v rozkroku. Architekt pomaloval krasavice

42 komentářů

pepaukulele
0
25. září 2010 • 11:25
Mindrák, asi má malé náčiní...
50poiuyt
0
22. září 2010 • 07:15
infocrew
0
16. září 2010 • 22:18
Ať mi tu klidně někdo vynadá, že nerozumím "umění", ale nevím, co je to za umění obšlehnout cizí nápad (ateo.cz), který tu už byl, malbu odfláknout, takže je z toho mazanice a ještě to takhle veřejně prezentovat?
To že ty holky mají pěkný kundičky a tím stoupá umělecká hodnota celého díla z nuly na hodnotu přidanou není ovšem autorova zásluha nebo um.
panbixby
0
11. září 2010 • 17:35
... stanovisko Natalie Sadness!
Úroveň Reflexu klesá!!!
poool
0
11. září 2010 • 12:55
Na celém příběhu jsou podstatné pro nás heterosexuály ty ženy, váš penis, ať si na něj dáte cokoli, bude zase zajímat maximálně ty 4%.
pepaukulele
0
10. září 2010 • 11:06
A byla by mezinárodní ostuda českého výtvarného umění po Entropě dokonána. Pokud se ovšem tyto exhibicionistické trapárny vůbec dají uměním nazvat
kazo
0
17. září 2010 • 12:23
srovnáváte nesrovnatelné , ale je mi jasné proč, ach jooo
akees
0
9. září 2010 • 20:05
Nevím jaký mělo malování účel, ale plátna /ženy/ jsou hezké a rád jsem se podíval
r.graves
0
9. září 2010 • 14:27
Aniž bych si dovolil kritizovat Umění, jakým je namalovat na ženský zevní genitál vlajku (konečně získal modrý klín na naší vlajce i klitoris, kde se hrabou amíci se svými hvězdami a pruhy - trumfnou nás jen bývalí východní Němci kteří museli umět nakreslit kružítko), někteří odborníci zvou takovéto umění parafilním sexuálním chováním (postaru: deviace). Největší sranda je, jakou publicitu si v "novém" bulvárním reflexu získal. Kde jsou články o Camusovi (to by vlastně dnes nikdo z borců typu Šafra, nebo všerozumbrada Staňka - ten snad už nepsal jen do Čtyřlístku)...Ach, jo- No tak jen houšť. Snad si umělec všiml, že dívky mají ještě volnou ***, jen tam vrazit ten modrý klín...
dochtorchocholousek
0
14. září 2010 • 03:17