Život a styl

Takzvaný kolega Jiří X. Doležal zradil

23 komentářů

zerovan
13. března 2011 • 09:39
Jen nevím jestli před nebo až potom
enrico.bizzarro
12. března 2011 • 09:18
Sranda Hezky vtipně podané, jestli si Kalósek myslí, že si z někoho udělal řiť, resp. že ji někomu nastavil, tak se plete.
monte44
11. března 2011 • 22:06
jako dlouholetý čtenář Reflexu si dovolím jeden soukromý postřeh: Reflex je úplně v P.ÍČI!!! To není ten časopis, který jsem si kupoval roky. Ten už neexistuje. Škoda.
hedlik
12. března 2011 • 13:36
bohužel musím souhlasit. tištěný reflex již nekupuji..jak jinak na ten náhlý nejen názorový posun reagovat?!.. pane Bílku ,jak mi chybí váš nadhled a nechuť se hnát za každou cenu za senzací. velmi mne mrzí,že jste jen dalším důkazem toho,že o peníze jde až v první řadě! škoda! respekt si kupuji dál velmi rád!
polist
12. března 2011 • 14:36
To jsem rád, že s tímto názorem nejsem sám... Doporučuji rozhovor s bývalým šéfredaktorem:
http­://www­.ct24­.cz/me­dia/2­0959-reflex-je-sam-sobe-osudem-rika-jeho-exsef-petr-bilek/

A cituji z něj: "Reflex se stal populárním i pro nezávislost své redakce." Kdeže tyhle časy jsou! Reflex je hlásná trouba občanských demokratů, není den, kdy by naprosto bezdůvodně nemetal hnůj na Věci veřejné.

Nebo: "...čtenáři Reflexu dlouhodobě vysoko hodnotí právě dlouhé a názorové články, které jim časopis nabízí." Dlouhé články dnes mají se zajímavými názory jen málo společného, hodí se možná tak na oddychové čtení na WC.

A nakonec: "Čtenáři se prý nemusí bát ani toho, že se Reflex začne podbízet a vyjde vstříc současné módě roztříštěných a klipovitých médií." Bohužel - STALO SE!!
petr.eugel
11. března 2011 • 16:56
To se snazi cela redakce ze sebe udelat jeste vetsi k-r-e-t-e-n-y, nez vcera po tech vseobecnych reakcich na Kalouska???
Asi to vcerejsi sebeztrapneni krapet naredej, ale pachut hysterie stejne zustane.
tritecky
11. března 2011 • 16:51
jsem málo zhulená, nebo v čem je problém? Nějak to ne a ne pochopit.
Palopetro
11. března 2011 • 22:41
Trijointy a jste v obraze.
Palopetro
11. března 2011 • 16:42
že Kalousek mlžil,ale dělat z toho tragikomickou frašku,mi opravdu přijde Reflexu nedůstojně slabomyslné.
Palopetro
11. března 2011 • 16:46
že Kalousek nemlžil,ale nedělat z toho tragikomickou frašku,mi opravdu nepřijde Reflexu důstojně vychytralé.