nahoru

Fotka homosexuálního učitele s Trumpem se stala hitem amerických sociálních sítí

Daniel Baret17. června 2017 • 11:00
Fotka homosexuálního učitele s Trumpem se stala hitem amerických sociálních sítí
foto: White House/Shealah Craighead

Američtí prezidenti se vždy v dubnu setkávají s nejlepšími učiteli jednotlivých států USA. Výjimkou letos nebyl ani Donald Trump. Ovšem o dozvuk a rozruch kolem tohoto setkání, které se uskutečnilo 26. dubna, se postaral učitel Nikos Giannopoulos až teď. V pátek zveřejnil na Facebooku svoji fotku z Oválné pracovny, na které je s Trumpem, jeho manželkou Melanií, černým vějířkem a přihlášením se ke komunitě homosexuálů, leseb a transsexuálů.

Nikos Giannopoulos se setkal s americkým prezidentem, protože byl vyhlášen učitelem letošního roku za stát Rhode Island. Po setkání následovalo nejdříve společné focení účastníků v Oválné pracovně a pak se jednotliví účastníci fotili samostatně s prezidentským párem. A Giannopoulos to pojal netradičně.

V klopě saka měl stužku, která podporuje homosexuální, lesbickou a transsexuální komunitu. Sám se k ní na svém Facebooku hrdě hlásí. V rukou drží černý vějířek, který dělá z fotky zajímavý snímek. Když učitel z Rhode Islandu v pátek na sociální síti snímek zveřejnil, hned se o tom začalo psát a fotka je hodně sdílená. Jeho komentář byl ale stručný: „Učitel státu Rhode Island za rok 2017 se setkal se 45. prezidentem Spojených států.“ To je vše.

Podle všeho byl u fotografování v dobré náladě i samotný Donald Trump a první dáma Ameriky. Nikos Giannopoulos je učitelem speciální školy Beacon Charter High School of Arts ve městě Woonsocket.

 

 

Daniel Baret
Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,380
20,590
29,010
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější