Zprávy

Bývalá Putinova manželka se zřejmě vdala, za muže o 21 let mladšího

1. února 201608:00
Bývalá Putinova manželka se zřejmě vdala, za muže o 21 let mladšího
Ljudmila Putinová se svým exmanželem.
• foto: 
reprofoto Twitter

Bývalá manželka ruského prezidenta Putina, osmapadesátiletá Ljudmila, si zřejmě vzala o 21 let mladšího muže. O této zprávě spekulují již několik posledních dní všechna ruská média. Pokud se bývalá první dáma opravdu znovu vdala, pak se tak stalo tajně - oficiálně totiž na veřejnost žádnou informaci o svém sňatku neposkytla.

Podle jednoho z ruských týdeníků, Soběsedniku, se již Ljudmila nejmenuje Putinová, nýbrž Ocheretnyjová. Jeden z titulků dalšího ruského média, Interlocutoru, byl v minulých dnech “Ludmila už není Putinová”. Z četnosti zpráv o této bývalé první dámě v ruských médiích lze dovodit, že je její osoba i po letech odluky od prezidenta velmi sledovaná.

Rusko narazilo na strop možností. Začíná svoji zahraniční politiku zmírňovat
 

Muž, kterého si podle médií měla Ludmila vzít, je sedmatřicetiletý podnikatel jménem Artur Ocheretnyj. Ljudmila s ním byla již několikrát zachycena na fotografiích a už delší dobu se spekulovalo o jejich vztahu. Jejich svazek však není možné s jistotou ověřit, protože v Rusku není možné získat z veřejných zdrojů informace o sňatích.

 

Putin si nasazuje hokejovou helmu obráceně. Zkuste tankistickou, Vladimire Vladimiroviči

Že se Putinovo manželství rozpadlo se veřejnost dozvěděla již v roce 2013. “Létání je pro mě opravdu náročné. Vladimir Vladimirovič je je kompletně zahlcený svou prací, téměř jsme se nevídali,” oznámila tisku před dvěma a půl lety jeho exmanželka Ljudmila. Nyní však vzniklou situaci Kreml nijak nekomentuje - odmítá poskytnout jakékoliv vyjádření.

 

Klíčová slova:

Diskuse ke článku


 
reklama
Nejčtenější články
DesktopMobile