nahoru

Paní s vulvou v ruce a vaginální mapování

Jiří X. Doležal24. července 2015 • 07:00
Paní s vulvou v ruce a vaginální mapování
Paní s vulvou v ruce a vaginální mapování
• foto: 
Honza Mudra

Rád tepu šarlatány, proto jsem se vydal i za terapeutkou, která provádí takzvané vaginální mapování. Co to je? Po rozhovoru s paní Yamunou jsem musel přiznat, že ne každý ezoterik musí být šarlatán.

 

Paní Mgr. a Mgr. Petra Částková, jinak též Yamuna, má pod ezoterickým hávem schovanou vcelku standardní surogátní terapii. Za nemalé peníze - deset tisíc korun za tři trojhodinová sezení - seznámí svého klienta, přesněji klientku, s možnostmi, jak získávat libost - rozkoš - z vlastního genitálu. Tedy žádné aury, žádné duhy a jednorožci, ale starý dobrý orgasmus.

Paní Yamuna provozuje server mamjirada.cz a v podstatě učí ženy, aby „jí“ - každá tu svou - měly rády a dokázaly z ní čerpat energii a potěšení. Paní Yamuna sice nesdílí zálibu v mém oblíbeném psychoanalytikovi Broukovi (který veškeré lidské prožívání zjednodušeně řečeno odvozoval od orgasmu), ale v praxi to vypadá, že Broukovy teorie úspěšně uvádí do praxe. Yamuna je zkušená masérka, a za tři hodiny tantrické masáže genitálu - což v podstatě je ono „vaginální mapování“ - myslím dokáže rozmasírovat i frigiditu chladnou jak Grónsko. Což následně může u klientky změnit celý život. Takže jsem pod esoterickým hávem našel rozumnou psychologickou praxi, která není ani šarlatánská, ani podezřelá.

Na závěr mne paní Yamuna uvrhla do rozpaků. Nechala si od slavného britského sochaře Jamieho McCartneye z Brightonu odlít svůj klín, a má odlitek vystavený v knihovně. Když jsem odcházel, ukázala mi ho - a já jsem najednou stál před ženou, která měla vulvu na dlani. Existenciální zážitek jak hrom!

Reflex 30 obálka
Reportáž Jiřího X. Doležala Paní, která jí má si přečtěte v novém tištěném Reflexu, který vyšel ve čtvrtek 23. července.Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,360
20,790
28,710
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře