Simpsonovi mají za sebou 500. epizodu. Jejich sousedem se stal "pan WikiLeaks" | Reflex.cz
reklama
nahoru

Simpsonovi mají za sebou 500. epizodu. Jejich sousedem se stal "pan WikiLeaks"

pev20. února 2012 • 13:57
Simsonovi a Julian Assange
Simsonovi a Julian Assange
• foto: 
FOX

Americká televizní stanice FOX v neděli odvysílala jubilejní 500. epizodu slavného animovaného seriálu se žlutou rodinkou. V nejnovějším dílu musí Simpsonovi čelit vyhoštění z města Springfield. V komunitě vyhnanců se setkají se světoznámým sousedem - zakladatelem projektu WikiLeaks Julianem Assangem, který si před Bartem Simpsonem pečlivě hlídá své soukromí.

reklama


Podle serveru BBC, který se odkazuje na stanici FOX, nadaboval dialogy "své" animované postavy sám Assange; jak je ostatně v seriálu, který si dělá legraci ze známých osob, zvykem.

 

Šéf WikiLeaks, který se proslavil především předloňským zveřejněním diplomatických depeší, je přitom stále v domácím vězení ve Velké Británii a čeká na rozhodnutí soudu o vydání do Švédska, kde čelí obvinění ze sexuálních útoků. Svou vinu popírá.


Seriál Simpsonovi neopustil televizní obrazovky od roku 1989 a podle Guinessovy knihy rekordů jde o nejdéle běžící animovaný televizní seriál. Momentálně běží v USA 23. řada a oficiálně jsou v plánu ještě další dvě.

 

pev


Klíčová slova: rxrxpetrvnoucekDiskuse ke článku

 

reklama
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější
Komentáře
reklama