nahoru

Páteční gastronautský výsadek se obzvlášť vydařil. Hned 3 čtenáři dali plný počet bodů

Reflex.cz3. února 2012 • 17:00
Páteční gastronautský výsadek se obzvlášť vydařil. Hned 3 čtenáři dali plný počet bodů
foto: Petr Mára

Podívejte se: den ve znamení české klasiky a obzvlášť povedených pokrmů

 

Třetí den gastronomického experimentu si odvážní účastníci obzvlášť pochutnali. Hned tři totiž sáhli po absolutním hodnocení: narazili na gastronomický ráj.

 

Petr Mára si dal snové hovězí sashimi, steak a karotku, Tereza Vandrovcová si pochutnala na jarních veganských závitkách s nudlemi a Tereza Zamazalová měla "restovaná čerstvá kachní játra na cibulce, podávaná s rýží a redukcí z portského ročníkového vína".

 

Pátek je leckdy pracovně divoký den (to nám povídejte!), kdy se dodělávají resty před víkendem a oběd musí holt stranou. A tak dva gastronauti fotky zatím neposlali. Chápeme to, sami jsme se dnes museli spokojit s bagetou.

 

Prohlédněte si dnešní fotogalerii a pročtěte si jednotlivé zážitky gastronautů:

 

 

Vyberte nejzajímavější gastronautský výkon

Včera vás nejvíce zaujal hummus s olivami, který obědvala Tereza Vandrovcová:

 

2.2. - Tereza Vandrovcová: Cizrnová pasta (tzv. hummus) s olivami, cizrnový salát, pizza, mexické fazolky a zeleninová obloha. Rozhodla jsem se znovu zkusit osvědčenou kvalitu Country life, tentokrát však s o něco lepším fotografickým vybavením. Stejně jako včera mi jídlo velice chutnalo. Fazole byly sice mou vlastní vinou studené (věnovala jsem se příliš dlouho focení), ale i tak příjemný gurmánský zážitek. Hummus byl ochucen perfektně skoro jak z arabské restaurace a fazolky byly lehounce pikantní. Pizza měla lahodnou křehkou krustou z rostlinného sýra. Jelikož jsem dnes neměla tak velký hlad, nandala jsem si méně a i cena byla proto příznivější. Obsluha ještě milejší než včera. Zaměstnanci restaurace vypadali velice potěšeně, když jsem jim sdělila, že jejich včerejší výtvor zvítězil v denním hlasování čtenářů Reflexu :) Restaurace Country life, Melantrichova 15, Praha 1 - formou bufetu, cena za váhu. Hodnocení: 9, Cena 75,- Kč.Foto 

 

I dnes můžete rozhodnout o tom, komu redakce oběd proplatí. Stačí vybrat v anketě, které jídlo nebo recenze vás nejvíce zaujala (netřeba tedy nutně vybírat to nejchutnější). Je to na vás:

 

 

Prohlédněte si předchozí díly:

 

Reflex.cz


Klíčová slova: rxrxDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,270
20,480
28,670
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře