nahoru

18letá hvězda Instagramu se vzbouřila. Ze života na sociálních sítích se mi dělá zle, vzkázala

bar3. listopadu 2015 • 17:00
18letá hvězda Instagramu se vzbouřila. Ze života na sociálních sítích se mi dělá zle, vzkázala
foto: instagram/Essenia O´Neill

Mladá australská modelka se díky svým fotografiím a blogu stala hvězdou sociálních sítí. Přestože je jí teprve 18, už vydělávala tisíce dolarů a jen její instagramový účet sledovalo 580 tisíc lidí. Svůj dosavadní život ale radikálně změnila. Z mého „perfektního života“ mi ve skutečnosti bylo zle, vzkázala svým fanouškům a pod některé svoje fotky napsala, jak to bylo ve skutečnosti.

Nejprve vymazala ze svého účtu dvě tisícovky fotografií a přejmenovala jej na „Sociální sítě nejsou reálný život“. Pak na něj některé snímky vrátila – ale do popisků napsala, co jim předcházelo či jak se ve skutečnosti při jejich pořizování cítila. Svůj přerod navíc popsala na tomto emotivním videu.

"Aniž bych si toho všimla, strávila jsem většinu své puberty závislostí na sociálních sítích, na tom, jak mě veřejnost přijímá, na společenském statutu, na mém vzhledu. Sociální sítě, obzvláště jak jsem je používala já, nejsou skutečnost,” napsala.

“16 letá Essena vypadala jako taková ta ´WTF holka, ty máš ale báječný život´. Tak proč jsem se cítila tak ztraceně, osaměle, mizerně?” napsala O´Neillová.

Její nové komentáře ke svým starým fotografiím najdete ve fotogalerii.

bar
Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,750
22,020
29,360
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější