nahoru

Nejšílenější požadavky některých hostů v hotelech

dan23. října 2014 • 15:00
Hotel
Hotel
• foto: 
Profimedia

Jste vrátným či recepčním v hotelu? Tak to jste také občas „holkou pro všechno“. Musíte zařídit v podstatě cokoli, zejména když je host ochoten dobře zaplatit. Některé požadavky turistů po světě jsou ale v podstatě šílené. Cestovatelská rubrika australského webu news.com.au dala některé dohromady. Zde jsou:

Profesionální cvičená opice: Toto chtěl jeden filmový štáb poté, co jejich opice najednou onemocněla.

Manikúra pro kočku: Jednou v noci nám volala paní, která cestovala se svojí kočkou a požadovala někoho, kdo jejímu zvířátku ostříhá drápky.

Pilulky na spaní: Často nám na recepci volají lidé, kteří potřebují silné prášky na spaní, které jsou ovšem pouze na lékařský předpis. Pokud je máme, poskytneme je, i když bychom měli určitě odmítnout.

KFC za 5 tisíc dolarů: Jedna slavná popová hvězda mi dala do ruky 5000 dolarů s tím, že za to mám koupit co nejvíce kuřat z KFC. Vykoupili jsme 3 pobočky KFC a pak kuřata ohřívali v mikrovlnné troubě, aby byla pořád teplá.

Kostýmy: Někdy požadují klienti uprostřed noci kostým. Sháněli jsme všechno - od kostýmu sestřičky, po kostým školačky a šaty z různých filmů.

Selhal kondom: Jedna z dcer velmi bohatého investora v nemovitostech přišla ráno na recepci s tím, že potřebuje zařídit „Plán B“. Nevěděl jsem, co je „Plán B“. Až postupně jsme zjistili, že partnerovi slečny selhal kondom. Řešení ale musela najít sama…

dan


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,380
20,580
29,040
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější