nahoru

Šílené video: Adriana Krnáčová a Eliška Kaplicky-Fuchsová jedou MHD a mudrují, jak zachrání Prahu

Marek Stoniš19. února 2018 • 16:30
720p360p
Volební spot Ano z roku 2014: Krnáčová jezdí po Praze s Eliškou Kaplický
• video: 
Facebook.com/anobudelip

Praha kolabuje. Na to, aby se zastavilo celé město, stačí v nadsázce dva pomalu jedoucí taxíky. Jen tak spadla lávka ze Stromovky do Troje. Polovina mostů je v havarijním stavu, jeden musel být dokonce zavřen.

Koaliční partneři ve vedení města (aktivisti od svědků Babišových proti zeleným a aktivistům lidoveckým a pirátským) se hádají mezi sebou, jestli je ten most (Libeňský) kulturní památkou, nebo ne. Kvůli tomu se nemůže opravit, natož zprovoznit. Město se zadlužuje jako nikdy v historii, i když neinvestuje ani korunu do rozvoje.

Pokud se tedy za investice nedají považovat statisíce do laviček Václava Havla, semafory a všechny ty „zklidňující“ prvky, které slouží pouze k tvorbě nekonečných automobilových kolon a psychických kolapsů řidičů. Ceny bytů násobně rostou. Byl totiž rozmetán do základů odbor rozvoje města a mladí lidé tak nemají kde a za co bydlet.

A teď se podívejte na zábavné předvolební pražské road movie video Adriany Krnáčové (ANO), Elišky Kaplicky-Fuchsové (ANO) a Patrika Nachera (ANO), staré pouhé čtyři roky, o tom, co je v  Praze špatně a co společně změní k lepšímu. Video ponecháváme bez komentáře k posouzení laskavého čtenáře. Snad s výjimkou faktu, že některými místy by ta povedená trojice dnes kvůli uzavírkám, rozkopaným cestám nebo havarijnímu stavu ani neprojela.

Marek Stoniš
Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,810
22,280
29,340
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější