nahoru

Vrátí se legendární Rockyho soupeř Ivan Drago do ringu? Dolph Lundgren už trénuje jako o život

Martin Bartkovský29. srpna 2017 • 14:45
1080p720p360p
Trénuje Dolph Lundgren opět na roli Ivana Droga?
• video: 
Instagram.com/DolphLundgren

Od té doby uběhlo už 32 let. Ruská nadopovaná mašina Ivan Drago zabíjí v ringu Apollo Creeda a Rocky následně předvádí jednu z nejlepších tréninkových sekvencí kinematografie, aby sovětského soka porazil. To je ve zkratce děj filmu Rocky IV. A nyní to vypadá, že se všichni účastníci znovu vrátí do filmového ringu. Je pro to už několik indicií a tou nejsilnější je video, které zveřejnil sám Dolph Lundgren na Instagramu. Vitální šedesátník v něm trénuje jako zamlada. Podívejte se!

Scénář k filmu Creed 2 je prý hotov a momentálně se ladí herecké obsazení. Zatímco Sylvester Stallone a Michael B. Jordan (coby hlavní postava Adonis Creed) jsou jasní, spekuluje se o záporácích. A nejžhavějším zbožím je právě Dolph Lundgren. Sylvester Stallone už nějaký čas zveřejňuje na svém Instagramu koláže s Ivanem Dragem a svalnatý Švéd se už podle všeho dostává do formy.

A fanoušci série spekulují. Postaví se Drago opět do ringu a Adonis dostane příležitost otce osobně pomstít? Nebo bude trénovat nového ruského šampiona a do ringu tak opět dorazí studená válka? To ukáže až čas. Co byste na vzkříšení Ivana Draga řekli vy?

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,730
22,140
29,390
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější