nahoru

Egyptská věštkyně: "V roce 2014 se mapa světa změní." Stojí to fakt za...

jan, Hlas Ruska8. prosince 2013 • 12:20
Joy Ayyad
Joy Ayyad
• foto: 
Hlas Ruska

V roce 2014 se mapa světa změní, a Rusko bude mít větší vliv, než Amerika a Čína. Saúdskou Arábii čekají v nejbližší budoucnosti záplavy. To jsou jen některá proroctví, která vyslovila v interview pro Hlas Ruska Egypťanka Joy Ayyad.

Tuto ženu nazývají v Egyptě „královnou proroctví“. Věštění budoucnosti je v Egyptě prastarým a úctyhodným řemeslem. Egypťané však věří zdaleka ne všem. A tuto ženu berou mnozí vážně.

Joy Ayyad je povoláním bakalářka francouzského umění, má ale poslání astrologa a numerologa. Její předpovědi se uveřejňují už asi deset let. A jak ujišťují její četní příznivci, naplňují se s podivuhodnou přesností.

Skutečné slávy se jí však dostalo teprve letos, kdy předpověděla svržení prezidenta Mohammeda Mursího. Přičemž to udělala to v okamžiku, kdy byly prezidentovy pozice zdánlivě neochvějné.

Toto je interview, které věštkyně poskytla serveru Hlas Ruska:

Hlas Ruska: Připomeňte prosím některé vaše splněné předpovědi z poslední doby.

Joy Ayyad: Předpověděla jsem teroristický čin v chrámu v Alexandrii a smrt egyptského viceprezidenta Omara Sulejmana, zemětřesení v Íránu a uragán v USA. To všechno je zaznamenáno na mé stránce ve Facebooku.

Ještě předtím jsem předpověděla, že Al-Sisi, ministr obrany, který podpořil koncem června a začátkem července hromadná vystoupení pro svržení Mursího, bude mít velkou popularitu, a stalo se tak. Říkala jsem to několik měsíců před revolucí z 30. června.

HR: A co nás čeká v budoucnosti?

JA: Když už to říkám pro Hlas Ruska, řeknu – a říkám to poprvé – že Rusko bude mít ve světě velký vliv, větší, než Amerika a Čína. Egypt se znovu stane předákem arabských států. Egypt a Rusko vytvoří pevný svazek. Sousedé Egypta budou mít dost těžké časy. Bude druhá revoluce v Tunisku a výměna moci v Libyi.

A ještě budou v našem regionu přírodní kataklyzmata. Například v Egyptě bude sněžit. Budou záplavy v Saúdské Arábii, nejspíše v Džiddě.

V roce 2014 se změní mapa světa, a dotkne se to také Ruska. Rusko bude muset odrazit velký teroristický útok. Podaří se to díky jeho silovým strukturám a díky nějakým technologiím, o nichž zatím nevíme.

A vůbec se brzy ve světě hodně změní. Všechny významné události, které předurčily začátek nové epochy, se už odehrály v r. 2013. Mnohé z těchto události jsou zatím před lidmi utajeny, později se ale o nich dozvíme. My všichni máme čekat na nové časy. Ty už nastávají.

Jak je vidět, máme se na co těšit. Možná by měl někdo za dámou vyslat poselství, co bude s Českou republikou. Pokud nebude věštění s ohledem na státní rozpočet příliš drahé. Jinak si můžeme dost věcí domyslet sami zadarmo.

jan, Hlas Ruska


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,420
21,430
28,470
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější
Komentáře