nahoru

Vyražte bez čekání za kulturou nebo sportem. Lístky na webu iVstupenky.cz seženete za pár minut

promotext23. října 2012 • 18:19
Vyražte bez čekání za kulturou nebo sportem. Lístky na webu iVstupenky.cz seženete za pár minut
foto: iVstupenky.cz

Zapomeňte na otravné fronty a hledání poboček kvůli vyzvednutí lístků. Vstupenky na koncerty, festivaly a další akce v Česku i v zahraničí si můžete na portálu iVstupenky.cz nechat poslat do e-mailové schránky nebo telefonu.


Postup nákupu probíhá v několika rychlých krocích. Na domovské stránce webového portálu iVstupenky.cz si v základních kategoriích (koncerty, kultura, divadlo nebo sport) vyberete akci, kterou chcete navštívit.

 

Po rozkliknutí konkrétní události si můžete vybrat z termínů (pokud nejde jen o jednorázovou akci) a cenových kategorií vstupenek. Stačí potom jen vyplnit počet lístků a v následujícím kroku i způsob doručení a platby. Místa si vyberete buď sami podle plánu sálu, nebo vám iVstupenky.cz vygenerují ta nejlepší zbývající místa v cenové kategorii, kterou jste zadali.

 

Prohlédněte si, krok za krokem, celý proces nákupu vstupenek na webu iVstupenky.cz:

 

Vstupenky si můžete nechat doručit jako cenné psaní (třeba i v dárkové obálce), doporučený dopis, expresně, případně si vstupenku můžete sami vytisknout doma. iVstupenky.cz podporují i možnost zaslání vstupenky do zahraničí.

 

Díky e-ticketingu můžete při objednávání zkoumat aktuální zaplněnost jednotlivých míst. Elektronickou vstupenku navíc neztratíte - vytisknout ji můžete, kolikrát chcete, použít ji ale můžete jen jednou.

 

Pokud používáte chytrý telefon a chcete „šetřit lesy“, můžete si díky si nechat vstupenku poslat jako SMS. Na vaše zařízení přijde unikátní kód, kterým se prokážete u vstupu. Tenhle způsob odbavení funguje i na zahraničních akcích. Ty stejně jako tuzemské můžete vyřídit v češtině a zaplatit v korunách.

 

Pak už zbývá jen vyplnit potřebné údaje (fakturační adresu a uživatelské údaje), všechno po sobě překontrolovat, vybrat zpsob platby (bankovním převodem platební kartou) a vyčkat několik vteřin na potvrzení objednávky.

 

Potom už si jen zapište do diáře den „D“ a těšte se na akci, na níž jste si vstupenky objednali.

promotext

+ dárek navíc
K předplatnému dárek navíc

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,860
22,140
29,400
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější