nahoru

Pravidla pro diskuze na serveru Reflex.cz

31. března 2010 • 16:01

Provozovatel Internetových stránek umožňuje  vedení diskuse Uživatelů v rámci Internetových stránek. Uživatelé berou  na vědomí skutečnost, že jejich příspěvky mohou být publikovány na Internetových stránkách bez časového omezení.

Uživatelé účastnící se diskuse jsou povinni zachovávat zásady slušného chování, zejména nepoužívat vulgární či obscénní výrazy a urážky, vyhýbat se projevům agrese a ponižování.

Uživatelé jsou povinni v rámci diskuse dodržovat právní předpisy České republiky, příspěvky v diskusi zejména nesmějí obsahovat či propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost nebo diskriminaci.

Příspěvky v diskusi dále nesmějí obsahovat skrytou či zjevnou reklamu.

Přezdívky v diskusi nesmějí být zavádějící, vulgární či jinak porušující dobré mravy.

Uživatelé nesmějí rušit diskusi zasíláním diskusních příspěvků mimo věcný kontext diskuse či opakovaných diskusních příspěvků s totožným textem.

Provozovatel si vyhrazuje právo vymazat jakýkoli diskusní příspěvek, resp. všechny diskusní příspěvky, a to i bez udání důvodů. Provozovatel zejména bezodkladně vymaže takový diskusní příspěvek, který bude v rozporu se zásadami uvedenými v tomto článku.

Provozovatel si vyhrazuje právo zakázat účast v diskusi Uživateli, který v minulosti opakovaně porušil zásady uvedené v tomto článku, v odůvodněných případech může provozovatel rozhodnout o zákazu přístupu do diskuse i z jiných důvodů.Kurzy měn
25,770
21,980
29,400
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější