nahoru

Slátanina a nudná četba. Paroubek zveřejnil část údajné knihy střelce Ďurička

Viliam Buchert2. února 2011 • 11:28
Jiří Paroubek
Jiří Paroubek
• foto: 
Adam Kolář

Bývalý premiér a bývalý šéf sociální demokracie Jiří Paroubek se rozhodl zahltit prostor knihami, které nestojí za to číst. Nejdříve vydala jeho manželka Petra dílko V botičkách od Diora. Teď internetový server vasevec.cz začal otiskovat údajnou knihu Bohumíra Ďurička, někdejšího přítele poslance Paroubka, jenž byl odsouzen za vraždu Václava Kočky mladšího. Jiří Paroubek k tomu napsal, že „je to hustý“. Myslí Ďuričkovu knihu. Není vůbec hustá, vypadá to na podivnou slátaninu a podezřelý je vznik knihy.

 

Celý příběh kolem této knihy je velmi, velmi podivný. Podle deníku MF Dnes a samotného Ďurička prý celý náklad odkoupila, a tím měla zabránit uveřejnění jedna firma, jejíž lidé měli blízko k Paroubkovi. Mělo se tak stát před volbami, aby nebyl tehdejší vůdce socialistů Ďuričkem dehonestován. ČSSD popřela, že by s tím měla oficiálně něco společného. Paroubek popřel cokoli, co by s tím souviselo. Pak ale jeho internetový server vasevec.cz údajnou knihu odkoupil a začal zveřejňovat její části.

 

 

A tím je téměř jisté, že nic „závadného“ se tam o Jiřím Paroubkovi nedočteme. Vypadá to, že celá historka kolem knihy je kachna, která byla na někoho políčena. Protože to, co otiskla MF Dnes v rozhovoru s Ďuričkem, vypadá z dnešního pohledu zvláštně.

 

V každém případě můžeme číst části nezajímavé a hloupé slátaniny, jež by svou úrovní odpovídala produktu nějaké politické strany (Lidového domu?). Je to podle všeho jen další hra s veřejnosti. A to Jiří Paroubek ještě chystá své vlastní knihy. Těšme se!

 

 

A malá ukázka z údajné knihy odsouzeného Bohumíra Ďurička. Ukázky zveřejňuje server www.vasevec.cz:

„Otevřel jsem láhev kvalitního červeného vína z oblasti Saint-Émilion, poslední zbytky z vlastního dovozu, a zapálil svíčku. Přesměroval jsem diskusi na naši budoucnost. Mým jediným nesplněným přáním je mít syna. Na co jsem byl tento večer psychicky a fyzicky připraven, byly sexuální radovánky. Milování s Lucií jsem vnímal jako boží požehnání. Dopředu jsme znali průběh. Její schopnost dosáhnout společného vyvrcholení mě fascinovala. Její oblíbená poloha asi vycházela z její lásky ke koním. Ráda se dívala na svět z vysokého sedla. Jak milování rychle začalo, tak i skončilo. Bohužel má alergii na moje semeno, a tak vždycky, když se milujeme bez ochrany, musím ven. Je docela záhadou, že Lucie doposud neotěhotněla. Již dva roky se tak milujeme a moc dobře vím, že si nedávám až tak dobrý pozor. Kdyby se něco nečekaného stalo, nevadilo by mi to. Mám Lucii rád, líbí se mi. Jsem spokojený a svým způsobem šťastný muž. Nemám jiná přání. Jsem připraven se usadit a vedle své mladé ženy pomalu zestárnout. Člověk míní, pánbůh mění. Do ženy muž nevidí. Ta emancipovanost nás jednou zahubí.“Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,830
22,150
28,910
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější