nahoru

Co vám kazí náladu?

21. března 2002 • 17:58

NEVER MORE

Tomáš Baldýnský, volný publicista:

Jsem klidný člověk a rozzuřený odcházím z kina málokdy. Ovšem nová americká verze Hraběte Monte Crista je tak neuvěřitelně blbá a trapná, že se mě dotkla osobně. To totiž už není film, ale trestný čin, kterým by se měla zabývat policie.

Mirka Spáčilová, MF DNES:

Formule! Jedna z mála jistot v tomto nepřehledném světě: když Sylvester Stallone sám napíše scénář, film produkuje, a ještě si v něm přisoudí hlavní roli, máte záruku, že ušetříte za vstupné. Ovšem masochista by měl přesto mrzký peníz obětovat a vydržet alespoň do scény,v níž si božský Sly ťuká na čelo a praví nabádavě k příteli: Užívej mozek, hochu, mysli přece! Všechno ostatní lze vidět na Primě při přenosech závodů F 1.

Jan Jaroš, volný publicista:

Anglický seriál pro nejmenší děti Teletubbies nestojí Nově ani za to, aby zveřejnila, kdo se podílel na české verzi. S přetlumočením si ostatně žádné starosti nepřipouští - buď písničku významově svázanou s vyprávěným příběhem ponechává v původním znění, nebo pracuje se zpotvořeným překladem, který ignoruje původní slabikové rozčlenění i rým. Ostatně: neměl by se do češtiny především převést už samotný název?

Never more tentokrát (a jistě ne naposledy) putuje na adresu všech odfláknutých dabingů.Kurzy měn
25,300
20,480
28,650
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře