nahoru

www.reflex.cz!

Tomáš Mls 14. března 2002 • 15:52

Možná si toho někteří z vás už všimli. V jedenáctém týdnu letošního roku získala internetová verze Reflexu novou tvář. Nejedná se přitom pouze o změnu grafiky - novinkou je i rozšíření obsahu a některá zdokonalení, která podle našeho názoru na starém webu citelně scházela. Jistě se o tom, jak doufáme, přesvědčíte sami přímo na webu. Na tomto místě najdete jen letmý výčet nejdůležitějších změn, jež vás čekají.

Foto
Za prvé se vedle kompletního obsahu tištěného časopisu - do něhož vás nyní necháme nahlédnout dříve než s týdenním zpožděním - objeví na Internetu i sloupky, které byste v Reflexu ze stánku marně hledali. Honza Dědek, Jiří X. Doležal, Tomáš Feřtek a Andrej Halada, stejně jako snad brzy i další redaktoři našeho týdeníku, využijí web ke zveřejnění věcí, jež se do tištěné podoby už tak nějak nevešly. A mimoto vás čekají i články spolupracovníků redakce, psané čistě pro web Reflexu.
Počínaje nejstaršími čísly, na která jste možná už trochu pozapomněli, také postupně zpřístupníme kompletní archív příběhů Zeleného Raoula. V takovém rozsahu "nekonečný příběh České republiky očima ufona" na Internetu ještě nikdy zveřejněn nebyl.
Za druhé jsme ke všem článkům nově zavedli možnost přidání vlastního názoru. Někteří čtenáři si o to psali už dávno - a autory článků samozřejmě reakce i následné diskuse velmi zajímají. Navíc je to přímější a rychlejší způsob zpětné vazby než odesílání e-mailů na adresu redakce. Také počítáme s tím, že nejzajímavější reakce na diskutovaná témata případně zveřejníme v časopisu.
Za třetí najdete na našich stránkách novou sekci, nazvanou Rozhovor. V ní máte možnost pokládat různým osobnostem otázky, na které byste rádi slyšeli odpověď. On-line rozhovory už koneckonců nejsou ani v České republice žádnou novinkou - ten náš by se ale dal spíše označit jako rozhovor off-line. Zadávat otázky můžete po delší dobu, ne pouze v průběhu jedné nebo dvou hodin, kdy je zpovídaný u počítače osobně přítomen. Zhruba po týdnu budou pak všechny dotazy zodpovězeny najednou. A ještě něco - zajímá nás, komu byste rádi své otázky poslali, takže pokud nám to sdělíte, budeme se snažit umožnit vám to. Prvním, koho se teď můžete ptát, je šéfredaktor Reflexu Petr Bílek.
Další novinkou ... ale na další novinky už si klikněte sami.
Proč to všechno vlastně děláme? Chceme vám na Internetu nabídnout více než doposud a využít internetového prostředí k tomu, abychom se i my od vás dozvěděli víc. Počítačová síť k tomu poskytuje příležitosti, které časopis vytištěný na papíře nemá. A Reflex je tu pochopitelně pro své čtenáře. Těšíme se na setkání na síti a na vaše názory, podněty a nápady.

REDAKTOR INTERNETOVÉHO VYDÁNÍ

Tomáš Mls


Kurzy měn
25,330
20,540
28,650
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře